یکشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۲

علمی وآموزشی

میرزازاده خبر داد؛ مشارکت جمعی در بازنگری آیین‌نامه المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی

دانشگاه علوم بهزیستی

رییس مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی وزارت بهداشت با اشاره به برگزاری نشست هم‌اندیشی و بازنگری آیین‌نامه المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی در هفته گذشته ابراز امیدواری کرد، آیین نامه دهمین دوره المپیاد به زودی نهایی و به دانشگاه‌ها ابلاغ شود.

دکتر عظیم میرزازاده، رییس مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی وزارت بهداشت در گفت‌وگو با مفدا با اشاره به برگزاری نشست‌های فشرده با دانشجویان، کارشناسان و دست‌اندرکاران نهمین دوره المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی در هفته گذشته گفت: رایزنی و بررسی چارچوب اولیه آیین‌نامه دهمین دوره المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی آغاز شده و در حال انجام است.

وی افزود: کمیته فنی المپیاد کار زیادی در مدت باقی مانده تا اعلام فراخوان دوره دهم المپیاد دارد و تلاش خواهیم کرد اطلاع‌رسانی اولیه در خصوص تاریخ‌ها و حیطه‌های المپیاد را ظرف هفته‌های آینده انجام دهیم.

میرزازاده، در خصوص تغییرات احتمالی آیین‌نامه المپیاد گفت: دستورالعمل‌ها و حیطه‌های جشنواره به دلیل اینکه در گذر زمان مشخص و به بوته آزمایش گذاشته شده است، احتمالا تغییر نخواهد کرد، اما برخی جزییات و ظرایف شیوه داوری و همچنین بازخوردهای چند سال گذشته دانشگاه‌ها در این آیین‌نامه مورد توجه قرار خواهد گرفت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.