یکشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۱

جلسه " معارفه ی دانشجویان جدیدالورود داروسازی" ورودی ۹۶

داروسازی

تمامی دانشجویان با سلایق مختلف می توانند در انجمن علمی دانشجویان داروسازی عضو شوند.

به گزارش مفدا زابل در جلسه ی معارفه دانشجویان جدید الورود مطرح شد:تمامی دانشجویان با سلایق مختلف می توانند در انجمن علمی دانشجویان داروسازی عضو شوند.

در ادامه ی جلسه ی معارفه دانشجویان جدید الورود دانشکده ی داروسازی زابل که روز چهارشنبه سوم آبان ماه برگزار شد، اعضای انجمن علمی دانشکده با دانشجویان به گفتگو پرداختند.

درابتدا "محمدرضا صابریان" دبیر انجمن علمی دانشجویان داروسازی زابل ضمن تبریک گفتن به دانشجویان جدید الورود به منظور قبول شدن در رشته ی داروسازی با آنها در مورد رشته ی داروسازی و تاریخچه ی آن و فرصت های شغلی برای دانش آموختگان این رشته، برنامه ی آموزشی این رشته و واحد های درسی و آزمون جامع به گفتگو پرداخت.

وی در ادامه با بیان اینکه انجمن علمی طبق تعریف وزارتخانه جمعیتی از دانشجویان می باشند که به کارهای علمی علاقه دارند؛ "انجام امور علمی با پیوست و بستر فرهنگی" را وجه تمایز انجمن علمی با سایر تشکل ها و نهاد های علمی دانشجویی دانست.

صابریان با اشاره به اینکه در سال تحصیلی جدید به منظور تخصصی تر شدن فعالیت های انجمن کمیته های علمی، فرهنگی، خبر و اطلاع رسانی  و کمیته ی اجرایی در انجمن ایجاد شده است؛بیان کرد تمامی دانشجویان با سلایق مختلف می توانند در انجمن عضو شوند و به فعالیت بپردازند.

وی در انتها از حمایت های معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه و هیئت رییسه دانشکده در جهت شکل گیری این برنامه سپاسگزاری کرد.

در ادامه ی جلسه "کیمیا بهروز مقدم" مسئول کمیته ی علمی انجمن ضمن تشویق دانشجویان به پرداختن به کارهای پژوهشی، توضیحاتی را به منظور آشنایی دانشجویان با گروه های آموزشی و اعضای هیئت علمی دانشکده ی داروسازی بیان کرد.

در بخش بعدی جلسه فعالیت های انجمن در سال گذشته توسط "فایزه روشن" مسئول کمیته فرهنگی انجمن شرح داده شد.

در ادامه "قاسم شهرکی" دبیر انجمن علمی نانوتکنولوژی دانشکده با دانشجویان به گفتگو پرداخت.

وی به معرفی تاریخچه ی این علم پرداخت و به دانشجویان توصیه کرد با توجه به جایگاه ویژه ی علم نانو در رشته ی داروسازی در این انجمن عضو شده و به فعالیت بپردازند.

در بخش پایانی مراسم نیز دانشجویان از مجتمع آزمایشگاهی دانشکده ی داروسازی بازدید کردند.
 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.