یکشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۸

رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز به بزرگترین ‌خلافش اعتراف کرد:

بزرگترین خلاف ما این است که می خواهیم دانشگاه را مستقل اداره کنیم

1

دکتر محمدحسین صومی در مراسم تکریم و معارفه معاون جدید درمان و معاون جدید آموزش دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت : ما بزرگترین خلافمان این است که می خواهیم دانشگاه را مستقل اداره کنیم .

به گزارش مفدا تبریز ، دکتر محمدحسین صومی در مراسم تکریم ومعارفه معاون جدید درمان و معاون جدید آموزش دانشگاه علوم پزشکی تبریز با قطعیت گفت : «هدف ما خدمت است ، از بچگی ما تا روزی که میمیریم نه یک ذره خلاف مالی می توانند پیدا کنند نه اخلاقی و نه اداری . »

وی در ادامه افزود : « ما خلافمان این است که میخواهیم دانشگاه را به نحو احسن و مستقل اداره بکنیم .»

رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز تشریح کرد : «یکی از افتخاراتم در دوران حضور در مسئولیت اداره دانشگاه این بود که کسانی که میخواستند با بی طرفی قضاوت بکنند این را اعتراف کردند که هیئت رییسه دانشگاه علوم پزشکی تبریز تک تکشان توانایی اداره یک دانشگاه بزرگ را دارند . »

صومی با اشاره به انتقاداتی که دانشگاه علوم پزشکی تبریز را متهم به توجه بیش از حد به امور عمرانی و غفلت دیگر زمینه می کنند گفت : « آموزشمان را از 13 به 4 رسانده ایم ، در پژوهش سوم شدیم ، در ایران در زمینه فناوری در سال 95 اول شدیم از گسترش شرکت های دانش بنیان حمایت کردیم و نتیجه گرفتیم ‌. »

صومی مژده افتتاح مرکز مهارت های بالینی در دانشکده جدید داروسازی دانشگاه علوم پزشکی تبریز را نیز داد و افزود : دست به دست هم خواهیم داد تا در همه عرصه ها اول شویم از همه انتظار راهنمایی و کمک داریم .

وی به عنوان حرف آخر در این مراسم اضافه کرد : پاکدستیمان را اثبات کرده ایم و با حفظ استقلال دانشگاه و حمایت از حرکت علمی دانشگاه به سمت توسعه در زمینه های مختلف حرکت خواهیم کرد .

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.