چهارشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۹

دکتر علی اسماعیلی در نشست با اعضای شورای صنفی دانشجویان:

خوشحالیم که روحیه مطالبه گری در بین دانشجویان قوت گرفته است

نشست اعضای شورای صنفی با ریاست دانشگاه

جلسه ای با حضور اعضای شورای صنفی دانشجویان و مسئولین معاونت فرهنگی و دانشجویی با دکتر علی اسماعیلی ندیمی ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار کمیته دانشجویی مفدا رفسنجان، نشست اعضای شورای صنفی دانشجویان با دکتر علی اسماعیلی ندیمی ریاست دانشگاه و با حضور دکتر محمدرضا حاجی زاده معاون فرهنگی و دانشجویی و دیگر مسئولین در محل دفتر ریاست دانشگاه پیرامون فعالیت های شورای صنفی، پیگیری مطالبات دانشجویی و ارائه راه حل های موجود جهت رفع مشکلات رفاهی و صنفی دانشجویان برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه دکتر محمدرضا حاجی زاده ضمن اشاره به اهمیت چنین جلساتی و پیگیری مداوم مشکلات و همکاری دانشجویان با دانشگاه به معرفی اعضای شورای صنفی و نحوه ارتباط با مسئولین امور دانشجویی پرداخت، در ادامه عملکرد شورای صنفی و مشکلات حل شده با پیگیری های این شورا در طول سال گذشته توسط محمدمهدی صفری دبیر شورای صنفی ارائه گردید و سپس سایر اعضای شورای صنفی با توجه به تقسیمات کاری مشکلات خاص حوزه خود را مطرح نمودند.

دکتر علی اسماعیلی بعد از ارائه مشکلات صنفی دانشجویان توسط اعضای شورا در این نشست مطرح کرد: بسیار خوشحالیم که روحیه مطالبه گری در بین دانشجویان قوت گرفته و در قبال حقوق خود بی تفاوت نیستند.

وی افزود: مجموعه علوم پزشکی رفسنجان با توجه به تمام محدودیت های موجود و همچنین رعایت اصول قانونی در تلاش است تا بتواند ضمن فراهم آوردن محیط آموزشی استاندارد در ارائه امکانات رفاهی نیز به حد مطلوب برسد.

گفتنی است در پایان جلسه پس از بررسی مشکلات و همچنین پیشنهادات شورای صنفی، دکتر اسماعیلی قول مساعدت در مواردی از جمله افزودن بر پهنای باند اینترنت دانشگاه، تشکیل کار گروهی از دانشجویان برای حل معضل اینترنت و مذاکره با مسئولین فنی، ایجاد تسهیلات به دانشجویان جهت استفاده از خدمات درمانی و دندانپزشکی، نوسازی ناوگان حمل و نقل دانشگاه، پیگیری وضعیت رفاهی خوابگاه ابوذر، تامین اعتبار جهت اتمام هر چه سریعتر سلف صنعتی و خوابگاه های واقع در سایت و... به اعضای شورای صنفی به عنوان نمایندگان کل دانشجویان دانشگاه دادند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.