چهارشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۹

قرآن وعترت

جشنواره قرآن و عترت دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور نیمه دوم آبان، داوری‌های بخش‌های ادبی، هنری، فناوری و پژوهشی جشنواره ملی قرآن و عترت انجام می‌شود

دانشگاه علوم بهزیستی

داوری‌های بخش‌های ادبی، هنری، فناوری و پژوهشی آثار ارسال شده سی‌ و دومین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان سراسر کشور به میزبانی وزارت بهداشت، از نیمه دوم آبان ماه با حضور داوران این بخش‌ها در محل دبیرخانه این جشنواره برگزار می‌شود.

به گزارش مفدا، داوری‌های بخش‌های ادبی، هنری، فناوری و پژوهشی آثار ارسال شده سی‌ و دومین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان سراسر کشور به میزبانی وزارت بهداشت، از  نیمه دوم آبان ماه با حضور داوران این بخش‌ها در محل دبیرخانه این جشنواره برگزار می‌شود.

آثار ارسالی به دبیرخانه جشنواره زیر نظر اساتید ملی و باتجربه کشور مورد داوری و قضاوت قرار می‌گیرند تا در نهایت با بررسی‌های لازم از سوی تیم‌های داوری، آثار برتر به مرحله نهایی جشنواره راه یابد.

آثار متعددی از سوی شرکت‌کنندگان در بخش‌های ادبی، هنری، فناوری و پژوهشی همچون نمایش‌نامه نویسی، فیلم‌نامه نویسی، عکس، پوستر، تذهیب، معرق و منبت، نقاشی، نرم‌افزار و فضای مجازی، خوشنویسی، فیلم کوتاه، شعر و داستان و... مورد داوری و بررسی قرار خواهد گرفت.

مهلت ثبت نام دانشگاه‌ها برای حضور در سی و دومین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان سراسر کشور تا پایان وقت اداری روز دوشنبه ۸ آبان ماه به پایان رسید و آثار در حال جمع آوری است تا نسبت به داوری‌ آثار اقدامات لازم انجام شود.

امسال برای اولین بار در سی و دومین جشنواره ملی قرآن و عترت به میزبانی وزارت بهداشت، اساتید و اعضای هیأت علمی در برخی از رشته‌ها می‌توانند حضور داشته باشند و به رقابت بپردازند.

در سی و دومین دوره جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان سراسر کشور، دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی زیر نظر وزارتخانه‌های علوم ، بهداشت ،دانشگاه‌های پیام نور، فنی حرفه‌ای، علمی کاربردی، دانشگاه آزاد، دانشگاه علوم معارف و جهاد دانشگاهی حضور دارند.

میزبانی این دوره از جشنواره که سی دومین دوره آن است بر عهده وزارت بهداشت است و سال پیش این جشنواره توسط دانشگاه فرهنگیان برگزار شده است.

گفتنی است مرحله نهایی سی‌و دومین دوره جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان سراسر کشور به میزبانی وزارت بهداشت  ششم تا هشتم آذر ماه امسال در حوزه هنری شهر تهران برگزار  می‌شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.