سه‌شنبه ۹ آبان ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۹

همایش معرفی بیست و یکمین سمینار دانشجویان داروسازی کشور

اهواز

همایش "معرفی بیست و یکمین سمینار دانشجویان داروسازی سراسرکشور" با حضوردکتر اسکندر مقیمی پور، ریاست دانشکده دارو سازی،اساتید و دانشجویان این رشته، در سالن آمفی تئاتر دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه برگزار شد.


به گزارش مفدا اهواز،دوشنبه 9 آبان ماه 1396 همایش "معرفی بیست و یکمین سمینار دانشجویان داروسازی سراسرکشور" با حضوردکتر اسکندر مقیمی پور، ریاست دانشکده دارو سازی،اساتید و دانشجویان این رشته، در سالن آمفی تئاتر دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه برگزار شد.
ریاست دانشکده دارو سازی دانشگاه ضمن قدردانی از زحمات مداوم دبیرخانه این سمینار دانشجویی، با تاکید براهمیت برگزاری هر چه بهتر این سمینار، از همه اساتید خواست در کنار دانشجویان باشند و آنها را در برگزاری این سمینار به نحو احسن حمایت کنند.

در ادامه این همایش، احسان کوشکی، دانشجوی دوره داروسازی عمومی و دبیر این سمینار،به معرفی بخش های علمی و صنفی سمینار پرداخت.
وی با دعوت از دانشجویان داروسازی به انجام فعالیت های صنفی و دغدغه مند بودن درباره آینده شغلی خود بیان کرد، انتظار می رود اساتید از فعالیت های تحقیقاتی دانشجویان بیش از پیش حمایت کرده و آنها را به پژوهش و تحقیق راغب تر کنند.
دکتر عنایت الله سلیمی، سرپرست دانشکده طب سنتی و معاون آموزشی دانشکده داروسازی، دکتر هیبت الله کلانتری و دکتر مسعود علی کرمی از پیشکسوتان دانشکده داروسازی با اعلام حمایت همه جانبه خود از دبیرخانه سمینار و اظهار بر توانایی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپوراهواز در اجرای برنامه هایی از این به نحو احسن، تجربیات خود را در کارهای تحقیقاتی و اجرای سمینارهای مختلف با دانشجویان به اشتراک گذاشتند و بر اهمیت نواوری در تحقیقات تاکید کردند.

در پایان این همایش امیدخیری، دبیر اجرایی بیست و یکمین سمینار دانشجویان داروسازی  سراسرکشور به ارائه فعالیت های این دبیرخانه از ابتدای تشکیل تا کنون پرداخت.

لازم به ذکر است بیست و یکمین سمینار دانشجویان داروسازی سراسرکشور از تاریخ 15 لغایت18 اسفندماه 1396 به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز برگزار می گردد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.