شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۸

ورزشی

موفقیت ورزشکاران مرکز آموزشی – درمانی روانپزشکی رازی در جشنواره ورزشی منطقه ۱۷ شهرداری تهران

دانشگاه علوم بهزیستی

ورزشکاران مرکز آموزشی – درمانی روانپزشکی رازی در هفتمین جشنواره ورزشی مراکز نگهداری بیماران اعصاب و روان به میزبانی مجموعه فرهنگی ورزشی دارالشهدای منطقه ۱۷ شهرداری تهران بزرگ، شرکت کرده و در دو رشته ورزشی تنیس روی میز بانوان و طناب کشی آقایان ، موفق به کسب مقام شدند.

 ورزشکاران مرکز آموزشی – درمانی روانپزشکی رازی در هفتمین جشنواره ورزشی مراکز نگهداری بیماران اعصاب و روان به میزبانی مجموعه فرهنگی ورزشی دارالشهدای منطقه ۱۷ شهرداری تهران بزرگ ، شرکت کرده و در دو رشته ورزشی تنیس روی میز بانوان و طناب کشی آقایان ، موفق به کسب مقام شدند.

      به گزارش مفدا علوم بهزیستی و توانبخشی به نقل از وبدا دانشگاه، ورزشکاران مرکز آموزشی – درمانی روانپزشکی رازی در این جشنواره که به مناسبت هفته سلامت روان، توسط مرکز توانبخشی سرای احسان، و بین ۱۰ مرکز اعصاب و روان بیماران مزمن برگزار شد، در بخش تنیس روی میز بانوان، مقام دوم و در رقابت های طناب کشی آقایان ، مقام سومی را از آن خود کردند.

     این جشنواره، رقابت های ورزشی میان بیماران مزمن اعصاب و روان را در پنج رشته ورزشی " طناب کشی، تنیس، فوتبال، شطرنج و فوتبال دستی " برگزار کرد.

     لازم به ذکر است ، مرکز آموزشی – درمانی روانپزشکی رازی که بزرگترین و قدیمی ترین بیمارستان روانپزشکی کشور و خاورمیانه است ، در منطقه امین آباد شهر ری واقع شده و  با استفاده از توانایی علمی اساتید و متخصصان بنام کشور و تجهیزات روز ، نسبت به درمان انواع اختلالات اعصاب و روان فعالیت می کند.

    این مرکز درمانی – آموزشی تحت نظارت دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی فعالیت می کند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.