چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۸

بازدید معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه از خوابگاه پسرانه شهدا

اهواز

سه شنبه ٢٥ مهر ماه ١٣٩٦، دکتر ساسان موگهی، معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه بهمراه مدیران این معاونت و مسئولین خوابگاه و خدمات دانشجویی از خوابگاه پسرانه شهدا که دانشجویان جدیدالورود در آن اسکان داده شده اند بازدید کردند.

به گزارش مفدا اهواز، سه شنبه ٢٥ مهر ماه ١٣٩٦ ،دکتر ساسان موگهی، معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه بهمراه مدیران این معاونت و مسئولین خوابگاه و خدمات دانشجویی  از خوابگاه پسرانه شهدا که در آن دانشجویان جدیدالورود اسکان داده شده اند بازدید کردند.

این بازدید که همزمان به اقامه نماز مغرب و عشا در نمازخانه خوابگاه آغاز شد، با نشست دانشجویان با مسئولین ادامه پیدا کرد.

کمبود فضای ورزشی، کمبود تخت برخی اتاق ها، روفرشی کمبود سرویس ایاب و ذهاب برای ساعات اولیه صبح  و ... از برخی مشکلات مطرح شده توسط دانشجویان بود که دستور بررسی و رفع آنها در اسرع وقت به مسئولین مربوطه صورت گرفت.

در ادامه بازدید، معاون فرهنگی و دانشجویی بهمراه هیئت همراه از اتاق های دانشجویان  و اماکن عمومی از جمله: سالن ورزش، سایت، آشپزخانه، محل توزیع غذا ، پشت بام و ... بازدید کرد.

معاون فرهنگی ودانشجویی در پایان به دانشجویان خطر نشان کرد: با توجه به ابلاغ مدیر کل امور دانشجویی وزارت بهداشت، انتخابات شورای صنفی در اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد، برای پیگیری حال حاضرمسائل و مشکلات ، دانشجویان به توافق خود، نمایندگانی به عنوان رابط خوابگاه انتخاب کنند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.