دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۷

در آغاز سال تحصیلی جدید؛

برگزاری اولین نشست اعضای شورای صنفی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با رییس دانشگاه

شورای صنفی

باهدف بیان مطالبات و مشکلات دانشجویان در حوزه‌های مختلف، اولین نشست اعضای شورای صنفی مرکزی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با رییس و مسؤولان این دانشگاه در آغاز سال تحصیلی جدید برگزار شد.

به گزارش مفدا هرمزگان، در این نشست اعضای شورای صنفی مرکزی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با رئیس، معاون فرهنگی و دانشجویی و مدیر امور آموزشی دانشگاه دیدار داشتند.

در این نشست صمیمی رییس دانشگاه پس از خیرمقدم به حاضرین گفت: از اینکه در جمع گرم و صمیمی اعضای شورای صنفی مرکزی این دانشگاه حضور دارم احساس خرسندی می‌کنم و از تلاشها و زحمات اعضای این شورا که به جدیت به مسائل و مشکلات دانشجویان می پردازند تا با کمک مسؤولان مربوطه در صدد حل مشکلات برآیند، قدردانی می‌کنم.

در ادامه "رضا مسعودی" دبیر شورای صنفی مرکزی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان به نمایندگی از تمامی دانشجویان از زحمات و پیگیری‌های رئیس دانشگاه تشکر کرد و مطالبات و مشکلات دانشجویان را در حوزه های مختلف که طی جلساتی با دیگر اعضای شورا بررسی شده بود، عنوان کرد.

دیگر اعضای شورای صنفی دانشگاه نیز هر کدام اختصاصاً به مباحث مبوط به دانشکده‌های خود پرداختند.

رضا مسعودی: دبیر شورای صنفی مرکزی دانشگاه، محمدامین کربلایی پور: دبیر شورای صنفی دانشکده بهداشت، متین وصال طلب: دبیر شورای صنفی دانشکده پزشکی، احمد نگین تاجی: عضو شورای صنفی دانشکده پرستاری، مامایی و پیراپزشکی، سیروس نظری: دبیر شورای صنفی خوابگاه شهید مطهری، پویان پرتویی: عضو شورای صنفی خوابگاه شهید مطهری، فرید سلیمانی: نماینده دانشجویان پردیس خودگردان و سعید پوراحمد: نماینده دانشجویان پردیس خودگردان دانشگاه، اعضای شورای صنفی مرکزی بودند که در این نشست حضور داشتند.

دکتر نجاتی زاده و دکتر شهرام زارع نیز در این جلسه پاسخگوی سوالات و مشکلات مطرح شده مربوط به حوزه های خود بودند.

این جلسه که از ساعت ۱۳:۳۰ شروع و تا ساعت ۱۷ به طول انجامید به بررسی کامل مشکلات دانشجویان در تمامی دانشکده ها و خوابگاهها و بیمارستان ها، سلف سرویس و اماکن ورزشی  پرداخته شد و مقرر گردید در ابتدای شروع هر فصل جلسه شورای صنفی مرکزی با ریاست دانشگاه به صورت منظم برگزار شود تا نتیجه مصوبات جلسه قبل مطلع و پیگیری های لازم در این خصوص انجام شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.