جمعه ۲۶ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۳

وب‌سایت مفدا شیراز، بر روی شبکه اینترانت دانشگاه علوم پزشکی شیراز قرار گرفت

مفدا

وبسایت خبری جدید معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز به نشانی shiraz.mefda.ir به شبکه اینترانت داخلی این دانشگاه پیوست و به طور کلی جایگزین وب‌سایت قبلی این معاونت شد.

به گزارش مفدای تهران، این تغییرات به جهت استفاده از امکانات متنوع و حداکثری مفدای شیراز توسط دانشجویان و کارکنان این دانشگاه صورت گرفته و بعد از این کلیه مخاطبان اخبار فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز را تنها بر روی این وب‌سایت مشاهده خواهند کرد.

یکی از ویژگی‌های مهم اتصال به اینترانتی داخلی دانشگاه این خواهد بود که  دانشجویان و کارکنان دانشگاه  و کلیه مراکز بهداشتی و درمانی دانشگاه علوم پزشکی شیراز در استان فارس بدون نیاز به اتصال شبکه جهانی اینترنت، از طریق اینترانت داخلی امکان مشاهده و بازدید وب‌سایت خبری «مفدا شیراز» را دارا خواهند بود.

به گزارش روابط عمومی این دانشگاه، بر اساس مصوبه شورای مدیران معاونت فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، کلیه وبسایت‌ها و وبلاگ های مدیریت‌های این معاونت مسدود و تنها پایگاه اطلاع‌رسانی معاونت مذکور، وب‌سایت جدید معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه به آدرس shiraz.mefda.ir  می‌باشد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.