پنجشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۲

با حضور دکتر توکلیان و دکتر رضویان زاده

کارگاه دو روزه کنترل دیابت ، فشار خون و بیماریهای قلبی – عروقی در معاونت بهداشتی شاهرود برگزار شد

كارگاه ديابت

کارگاه آموزشی دو روزه "اصول پیشگیری ، تشخیص و درمان دیابت و فشار خون و نحوه برخورد با عوارض آنها " با حضور پزشکان شاغل در این حوزه و مراقبین سلامت مراکز تحت پوشش برگزار گردید

کارگاه دو روزه کنترل دیابت ، فشار خون و بیماریهای قلبی عروقی در حوزه معاونت بهداشتی شاهرود برگزار شد

       کارگاه آموزشی دو روزه "اصول پیشگیری ، تشخیص و درمان دیابت و فشار خون و نحوه برخورد با عوارض آنها " با حضور پزشکان شاغل در این حوزه و مراقبین سلامت مراکز تحت پوشش با هدف آشنایی بیشتر حاضرین با عوارض این بیماری ها و پیشگیری از آنهادر نظام نوین تحول سلامت برگزار گردید . در ابتدا جناب آقای دکتر محمد محمدی معاونت محترم بهداشتی دانشگاه ضمن خیر مقدم به حاضرین، با بیان گوشه ای از برنامه تحول سلامت، به دقت هر چه بیشتر در ثبت بیماریهای غیر واگیر در سامانه ملی سیب تاکید نمودند.

   در این کارگاه جناب آقای دکتر عباس توکلیان فوق تخصص غدد متابولیک و سرکار خانم دکتر نسرین رضویان زاده متخصص داخلی ، به تدریس مطالب پرداختند. از عناوین مطرح شده در این کارگاه می توان به بیان آمارها و شاخصهای موجود، ارائه آخرین مقالات علمی در حوزه دیابت و فشار خون ، راهکارها و متدهای نوین درمانی دنیا و تشریح پروتکل کشوری پیشگیری و درمان در گروههای هدف اشاره نمود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.