چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶ - ۰۱:۲۷

در ادامه برنامه یک روزه تیم اعزامی وزار ت بهداشت به دانشگاه علوم پزشکی سبزوار صورت گرفت

نشست نمایندگان شورای صنفی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار با دکتر علامه

نشست با دبیران کانون های دانشگاهی سبزوار

نشست نمایندگان شورای صنفی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار با دکتر حسام الدین علامه قائم مقام نظارت و برنامه ریزی وزارت بهداشت عصر روز سه شنبه ۱۸ مهر ماه در سالن اجتماعات پردیس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار برگزار شد.

به گزارش مفدا، نشست نمایندگان شورای صنفی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار با دکتر حسام الدین علامه قائم مقام نظارت و برنامه ریزی وزارت بهداشت عصر روز سه شنبه ۱۸ مهر ماه در سالن اجتماعات پردیس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار برگزار شد.

در این نشست که به مدت نیم ساعت و با حضور اعضای شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی سبزوار برگزار شد، نمایندگان و اعضای شورای صنفی دانشگاه در خصوص مشکلات خود و ارایه راهکارها برای رفع موانع موجود، سخنانی ارایه کردند.

بررسی مسائل مربوط به تغذیه دانشجویی، ارایه  راهکارهای لازم برای بهبود وضعیت سلف دانشگاه، پیشنهاد دادن فضای لازم برای استقرار دانشجویان در شورای صنفی، و ارایه نظرات در خصوص بهبود وضعیت خوابگاه ها از جمله مسائل مطرح شده در این جلسه بود.

در ابتدای این نشست علی مهدوی به عنوان دبیر کل شورای صنفی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار به موضوع تغذیه و احداث سلف جدید و تغییر کیفیت غذاها پرداخت و برخی از شکایات دانشجویان در این زمینه را بیان کرد و یکی از اقدامات لازم در  زمینه تغذیه دانشجویان را لزوم دومنویی کردن غذای دانشجویی عنوان کرد.

وی بیان کرد : خوشبختانه امکانات خوابگاهی با تجمیع شدن خوابگاه های دختران و پسران پیشرفت چشمگیری داشته است و از نظر سرانه های ابلاغی از سوی وزارت بهداشت خوشبختانه توانسته ایم به استانداردهای مورد نظر نزدیک شویم .

مهدوی در ادامه از روند توزیع بن صبحانه در بین دانشجویان خوابگاهی گزارشی را ارائه کرد و افزود : بن صبحانه دانشجویان خوابگاهی ترمی دوبار توزیع می گردد .

وی افزود: شورای صنفی پیگیر توزیع صبحانه به صورت روزانه در بین کلیه دانشجویان خوابگاهی می باشد که اگر این اتفاق بیفتد شاهد یک پیشرفت چشمگیر در ارائه خدمات از سوی دانشگاه برای دانشجویان خواهیم بود.

در پایان این نشست دکتر حسام الدین علامه قائم مقام برنامه ریزی و نظارت معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت در برخی زمینه ها قول مساعد داده و راهکار های را ارائه کرد.

گفتنی است، تیمی از معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت ظهر روز سه شنبه به سرپرستی دکتر حسام الدین علامه قائم مقام نظارت و برنامه ریزی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت در بازدید یک روزه از دانشگاه علوم پزشکی سبزوار  در نشست های مختلف با کارکنان و دبیران کانون های دانشگاهی و ... شرکت کردند و از امکانات صنفی و رفاهی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار، خوابگاه ها و سلف سرویس های دانشجویی دیدن کردند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.