سه‌شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۵

برگزاری جلسات توجیهی با عنوان"تعامل با والدین" برای دانشجویان جدیدالورود دانشگاه

کارگاه تعامل با والدین

به همت اداره مشاوره معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه جلسات توجیهی با عنوان "تعامل با والدین" برای دانشجویان جدیدالورود دانشگاه برگزار شد.

به گزارش مفدا ایلام، مدیر دانشجویی دانشگاه گفت: به همت کارشناسان اداره مشاوره معاونت، جلسات توجیهی با عنوان" تعامل با والدین" برگزارشد که با استقبال گسترده والدین نیز روبه روشد. دکتر ستار کیخاونی اضافه کرد در این جلسات که به مدت دو روز و در زمان ثبت نام دانشجویان برگزارشد توسط کارشناسان اداره مشاوره مباحث تخصصی مشاوره بیان شد. وی ادامه داد موضوعات ارائه شده در این جلسات شامل، مستقل شدن دانشجو و روش های کنار آمدن با تغییرات و بالاخص زندگی دانشجویی و خوابگاهی و تعامل با همکلاسی و هم خوابگاهی و مدیریت آن توسط والدین، معرفی فرصتها و چالش های فراروی دانشجویان در دانشگاه و نحوه توسعه شخصیت فردی و اجتماعی آنان، آشنایی با اصول برنامه ریزی و ارتباط والدین با دانشجویان، تقویت و حفظ ارتباط والدین با دانشجویان در حین تحصیل در دانشگاه، آشنایی والدین با شرایط دانشجو ومحل تحصیل در دانشگاه، معرفی اداره مشاوره و امکانات آن و بیان شیوه های سازگارشدن والدین و دانشجویان جدیدالورود با محیط جدید دانشگاه بوده است .

مدیر دانشجویی دانشگاه اضافه کرد در روز اول این جلسات همچنین دکتر جمیل صادقی فر معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه  با حضور در محل برگزاری جلسه، به والدین دانشجویان جدیدالورود  توضیحاتی در خصوص امکانات و فضای دانشگاه و ظرفیتهای آموزشی، فرهنگی و دانشجویی،  تحصیلی و رفاهی و خوابگاهی آنان بیان کردند. دکتر ستار کیخاونی اضافه کرد همچنین در طول مدت ثبت نام دانشجویان جدیدالورود، اداره مشاوره معاونت بروشورهایی با مضامین معرفی اداره مشاوره و روانشناسی و مشاوره در بین دانشجویان توضیح کردند و خدمات مشاوره و راهنمایی را نیز به والدین و دانشجویان جدیدالورود ارائه کردند. 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.