پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۲

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه: آمادگی کامل خوابگاه های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایلام برای اسکان دانشجویان

دکتر صادقی فر

در تابستان امسال تمامی خوابگاه های دانشجویی دخترانه و پسرانه دانشگاه علوم پزشکی ایلام تعمیرو بهسازی شدند و آماده ارائه خدمات به دانشجویان هستند.

به گزارش مفدا ایلام، دکتر جمیل صادقی فر معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه گفت: وجود خوابگاه دارای امکانات و تجهیزات مطلوب از اهمیت ویژه ایی برای دانشجویان برخوردار است و باعث ایجاد آرامش روحی و جسمی، بهبود کیفیت تحصیلی و ارتقاء معنوی دانشجویان می شود و دغدغه های خانواده های آنان را نیز کاهش می دهد. وی ادامه داد در این راستا دانشگاه علوم پزشکی ایلام تمهیدات کامل برای اسکان دانشجویان نیازمند خوابگاه در خوابگاه های دانشجویی را اندیشیده است واین خوابگاه ها آماده اسکان دانشجویان هستند. دکتر جمیل صادقی فراضافه کرد با زحمانت شبانه روزی کارشناسان اداره امور خوابگاه ، خوابگاه های دانشجویی در تابستان امسال تعمیر و بهسازی شده اند. معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه اضافه کرد نظافت و شست شوی کامل خوابگاه ها،  خرید موکت و فرش برای آنان، بهسازی فضای فیزیکی خوابگاه های دانشجویی، رنگ آمیزی، سم پاشی، خرید تجهیزات جدید و انجام تعمیرات مورد نیاز در خوابگاه به همراه تجهیز نماز خانه ها، سالن های ورزشی و کتابخانه های خوابگاهی تنها گوشه هایی از این اقدامات بوده است که تمامی آنها با زحمانت دلسوزانه مدیران و کارشناسان حوزه دانشجویی و  اداره امور خوابگاه های برادران و خواهران دانشگاه تحقق یافته است. دکتر جمیل صادقی فر ادامه داد در جهت رفاه حال دانشجویان متقاضی خوابگاه، سامانه اتوماسیون خوابگاهی در دانشگاه علوم پزشکی ایلام راه اندازی شده است که تمام دانشجویان متقاضی خوابگاه برای مهر ماه امسال  در این سامانه نام نویسی و اتاق مورد نظر خود را نیز انتخاب کردندکه گامی موثر برای اسکان هوشمند دانشجو در خوابگاه های دانشجویی می باشد.  معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه ادامه داد یکی دیگر از اقدامات معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه در راستای تکریم دانشجویان و ارائه مطلوبتر خدمات خوابگاهی به آنان تبدیل خوابگاه های خود گردان و استیجاری به خوابگاه مشارکتی بوده است که این برنامه در راستای تاکید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اجرای شده است که بر اساس آن بخشی از هزینه های اسکان دانشجو توسط دانشگاه و بخشی دیگر توسط دانشجو پرداخت می شود.

گفتنی است دانشگاه علوم پزشکی ایلام با دارا بودن سه خوابگاه ملکی پسرانه بوستان ۳،۲،۱ و دخترانه کوثر و خوابگاه های مشارکتی گلستان و اهل بیت در زمره دانشگاه های علوم پزشکی کشور است که به صددرصد متقاضیان خوابگاه اسکان می دهد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.