پنجشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۹

خوابگاه های دانشگاه علوم پزشکی تبریز در تابستان نیز در اختیار دانشجویان بود

1

خوابگاه های دانشگاه علوم پزشکی تبریز در تابستان نیز در اختیار دانشجویان بوده و امکانات رفاهی مانند تغذیه توسط مدیریت دانشجویی برای این دانشجویان فراهم بوده است.

به گزارش مفدا تبریز ، باتوجه به شیفت های بیمارستانی دانشجویان انترن و اکسترن و همچنین پایان نامه برخی دانشجویان غیر بومی حضور آنها را در تبریز الزامی می کند و به طبع آن از جمله نیاز های این دانشجویان  در تابستان محل ومحیط با جو دانشجویی برای سکونت و همچنین امکانات رفاهی مناسب مانند تغذیه است.

این نیاز ها توسط شورای صنفی دانشجویان در بین دانشجویان سنجش شده و به اطلاع مدیریت دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز رسید و مدیریت دانشجویی این دانشگاه امکان سکونت در خوابگاه و همچنین امکانات رفاهی مناسب را برای ساکنان که دانشجویان غیر بومی بودند فراهم آورد.

دکتر مهدی نظری مدیریت دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در گفتگو با خبرنگار مفدا گفت : براساس دستورالعمل وزارتی ما در تابستان موظف به تامین تغذیه دانشجویان نبودیم ولی با توجه به نیاز سنجی صورت گرفته و نگاه ویژه دانشگاه به دانشجویان پرتلاش که تابستان خود را نیز صرف فراگیری دانش می کنند علاوه بر اسکان تغذیه معمول نیز برای دانشجویان در تابستان فراهم شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.