پنجشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۲

پس از برگزاری دوره آموزشی مدیران و کارشناسان فرهنگی

پیام جناب آقای دکتر علامه مدیر کل فرهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

دوره آموزش

برخود فرض می دانم از حمایت های کم نظیر ریاست فرهنگ دوست دانشگاه علوم پزشکی تبریز جناب آقای دکتر صومی و زحمات بیدریغ سایر همکاران تشکر و قدردانی نمایم

سلام علیکم

به لطف حضرت دوست، دومین نشست توانمندسازی مدیران محترم و کارشناسان‌ عزیز فرهنگی با حضور گسترده و پرشور این بزرگواران برگزار گردید که این همراهی اکثریت دانشگاه ها جای تقدیر فراوان و قدرشناسی دارد.

قطعا برای به نقطه مطلوب محتوایی رسیدن  این دوره های آموزشی و مهارتی نیازمند نقد و راهنمایی شما بزرگواران هستیم که میتوانید نظرات ارزشمند خود را به سرکار خانم خانی تحویل فرمایید.

اما برخلاف تقصیر و قصورهای ستادی، الحق و الإنصاف مثل همیشه دانشگاه علوم پزشکی تبریز به شایستگی هرچه تمام حق میزبانی را بعمل آورد.

برخود فرض می دانم از حمایت های کم نظیر ریاست فرهنگ دوست دانشگاه علوم پزشکی تبریز جناب آقای دکتر صومی و زحمات بیدریغ معاون محترم فرهنگی و دانشجویی جناب آقای دکتر آقازاده و مدیریت کارآمد مدیر نمونه فرهنگی دانشگاه جناب آقای فیضی و نیز مدیر پرتوان حوزه امور دانشجویی تشکر و قدردانی نمایم.

اما همه حاضرین شاهد بودند و با بنده همنظر خواهند بود که یکی از دلایل اصلی درخشش حوزه فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، حضور شبانه‌روزی تیم مجرب و دلسوز کارشناسان‌ فرهنگی این دانشگاه است که واقعا این "تیم ورک" قابل غبطه خوردن است و در این نشست هم زحمات  این عزیزان، سرکار خانم ها قلیزاده، مقدم فر ، کوهی، سعدی،و جناب آقای مقرب و چند عزیز دیگر که اسمشان را نمی دانم، عامل موفقیت برنامه بود که تشکر و سپاس بنده را میطلبد.

همچنین از همراهی و کمک تیم دانشجویی کمال تشکر را دارم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.