دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۷

گامی دیگر در راستای تکریم کارکنان پردیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام: وضعیت رفاهی و کاری نیروهای خدماتی و امور عمومی پردیس دانشگاه بهبود می یابد

جلسه امور عمومی

جلسه همفکری و هم اندیشی معاونین و مدیران پردیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام با محور بررسی وضعیت نیروهای خدماتی و امور عمومی پردیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام برگزار شد.

 به گزارش مفدا ایلام، این جلسه سه ساعته در سالن توسعه معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی ایلام برگزار شد که در آن معاون آموزشی دانشگاه، معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه، مدیرکل آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه، روسای دانشکده ها و مدیران امور عمومی دانشکده ها و پردیس دانشگاه حضور داشتند. معاون آموزشی دانشگاه در این جلسه گفت: نیروهای خدماتی  و امور عمومی شاغل در پردیس دانشگاه از نیروهای بسیار فعال و زحمت کش هستند و خدمات ارائه شده توسط آنها غیر قابل ارزشگذاری است. دکتر نورخدا صادقی فرد اضافه کرد یکی از مشکلات نیروهای خدماتی پردیس،تعداد کم این نیروها و فضای تحت پوشش زیاد پردیس است که باید مسئولین دانشگاه در زمینه افزایش این نیروها براساس استانداردهای کشوری چاره اندیشی کنند.دکتر جمیل صادقی فر معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه نیز در ادامه این جلسه ضمن تشکر از زحمات نیروهای خدماتی و امور عمومی پردیس دانشگاه گفت: این جلسه با هدف ارائه راهکارهایی برای بهبود وضعیت کاری و رفاهی نیروهای پر تلاش و خدوم خدماتی و امور عمومی پردیس دانشگاه برگزار شده است و امیدواریم مصوبات این جلسه زمینه های لازم برای ارتقاء پردیس و تکریم این قشر را فراهم آورد. وی اضافه کرد نیروهای خدماتی و امور عمومی نقش خطیری در زمینه خدمات رسانی مطلوب به کارکنان و دانشجویان دارند و خدمات آنان باعث بهبود وضعیت نظافت و زیبا سازی محوطه اداری و آموزشی پردیس می شود و زمینه های  افزایش انگیزه کاری را در بین سایر کارکنان فراهم  می آورند. وی در ادامه خواستار اختصاص اعتبار مناسب برای افزایش اضافه  کار و مزایای نیروهای خدماتی و بویژه نیروهای شاغل در خوابگاه های دانشجویی دانشگاه شد. در ادامه جلسه هریک از مسئولین شرکت کننده  بر جایگاه بسیار بالای انسانی و اداری نیروهای خدمات و امور عمومی پردیس  تاکید کردند و دیدگاه های خود را برای بهبود وضعیت رفاهی وکاری آنان ارئه کردند.افزایش نیروهای خدماتی در فضاهای مورد نیاز،  برگزاری دوره آموزشی برای نیروهای خدماتی، بهبود وضعیت نظافت محوطه پردیس، ساختمان اداری و آموزشی دانشگاه، ارائه خدمات مشاوره ایی و درمانی به نیروهای خدماتی و جمع آوری و استفاده صحیح از لوازم اسقاطی پردیس توسط امور عمومی از جمله مصوبات جلسه بوده است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.