یکشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۲

آغاز ثبت نام دانشجویان جدیدالورود نیمسال اول متقاضی خوابگاه های دانشجویی

اسکان دانشجویان

ثبت نام دانشجویان جدیدالورود نیمسال اول متقاضی خوابگاه های دانشجویی (مقاطع عمومی) آغاز شد.

به گزارش مفدا تهران، ثبت نام دانشجویان جدیدالورود نیمسال اول تحصیلی 97-1396 متقاضی خوابگاه های دانشجویی (مقاطع عمومی) از روز یکشنبه 19 شهریور ماه 96 آغاز شد.
بر اساس این گزارش، دانشجویان جدیدالورود نیمسال اول غیر بومی (ساکن شهرستان های کشور) می توانند پس از پایان ثبت نام آموزشی و با دریافت شماره دانشجویی به سامانه اسکان دانشجویان به نشانی http://eskan.tums.ac.ir مراجعه و درخواست تقاضای اسکان خود را ارسال کنند.
بدیهی است ثبت نام فقط به منزله درخواست خوابگاه است و مدیریت امور خوابگاه ها طبق آیین نامه و مقررات عمومی و انضباطی خوابگاه های دانشجویی، پس از بررسی فرم تقاضانامه نسبت به اسکان دانشجویان بر اساس مقطع، دانشکده و امکانات موجود در خوابگاه های دانشجویی اقدام خواهد کرد.
این گزارش می افزاید، سامانه اسکان تا سوم مهرماه جهت ارسال درخواست دانشجویان آماده دریافت است و پس از آن امکان ارسال تقاضامه وجود ندارد و مطابق آیین نامه حداقل یک نیمسال تحصیلی به دانشجویان، خوابگاه واگذار نمی شود.
توضیح اینکه، دانشجویان می توانند جهت اطلاع از وضعیت خوابگاه و اتاق اختصاص داده شده، 48 ساعت بعد از اتمام مهلت ثبت نام به سایت اسکان (قسمت سابقه سکونت) مراجعه و از وضعیت اسکان خود مطلع و به خوابگاه اختصاص یافته مراجعه کنند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.