چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۱:۰۵

ثقفی مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی همدان:

تاکنون کسب یک مدال طلا چهار مدال نقره ویک برنز دستاورد کاروان ورزشی اعزامی به شهر کرد

ثقفی

مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت:تا کنون دانشجویان دختر شرکت کننده درسیزدهمین المپیاد ورزشی توانسته با کسب شش مدال رنگا رنگ عملکرد خوبی داشته باشند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مفدا در همدان،مدیر تربیت بدنی دانشگاه در گفتگو با خبر نگار این پایگاه اطلاع رسانی به تشریح عملکرد کاروان ورزشی اعزامی به سیزدهمین المپیاد ورزشی پرداخت.

علی ثقفی مدیر تربیت بدنی دانشگاه گفت:درتیم اعزامی به سیزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان دختر دانشگاه علوم پزشکی همدان 80 نفر شامل 74خانم و 6 آقا حضور دارندکه ازاین تعداد60نفرورزشکاردررشته های بسکتبال،والیبال،شنا،دومیدانی،کاراته،تنیس روی میز،بدمینتون و شطرنج و 20نفر با عنوان مربی ،سرپرست،و پشتیبانی حضور دارند.

ایشان سطح برگزاری مسابقات را خوب  ارزیابی کرد وافزود:این مسابقات که به میزبانی شهر کرد برگزار شد. خوب ورضایت بخش بود.

ثقفی در ادامه با تشکر از مسئوولین امر به ویژه دکترحبیب اله موسوی بهار  رئیس دانشگاه دکتر حیدری مقدم معاون توسعه و منابع انسانی دانشگاه ، دکترجلیلی معاون فرهنگی و دانشجویی و رحیمی معاونت اجتماعی بخاطر حمایت ها و پیگیری نتایج مسابقات افزود:ما تا اینجا موفق شدیم در رشته کاراته با کسب یک طلا در کاتای تیمی،یک نقره در کاتای انفرادی و یک برنز در کمیته 55-کیلو گرم در مجموع به مقام دوم دست یابیم و در شنا 3 نقره توسط خانم جزایری در ماده های 50 متر پروانه کرال پشت و 100متر انفرادی مختلط و همچنین یک ششمی شنادر ماده آزاد تیمی ودر دو میدانی یک پنجمی در پرش طول  و یک چهارمی در 300 متر را کسب کنیم.

وی همچنین ادامه داد در بسکتبال پس از شکست تیم گیلان در بین چهارتیم قرار گرفتیم.

ثقفی گفت:کاروان همدان از نظر تعداد اعضاءو کامل بودن کاروان در رده پنجم تیم های شرکت کننده قرار دارد.

مدیر تربیت بدنی دانشگاه در پایان خاطر نشان کرد:هدف ما در این مسابقات کسب یک رتبه تک رقمی در بین دانشگاهای علوم پزشکی کشور بود که تا کنون موفق شدیم به این هدف دست یابیم و امیدوارم با درخشش ورزشکاران در رشته های باقی مانده(شطرنج و یک ماده شنا و بسکتبال )و کسب مدال بتوانیم در بین سه تیم برتر این المپیاد قرار گیریم.

گنجی کمیته دانشجویی مفدا در همدان

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.