سه‌شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۶

درخشش اعضای تیم های دو و میدانی و کاراته دانشگاه در سیزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان دختر دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور

سیزدهمین المپیاد دانشجویان دختر

فاطیما رشیدی دانشجوی عضو تیم دو و میدانی دانشگاه علوم پزشکی تهران، موفق به کسب مدال طلا و عنوان قهرمانی و نگین حسینی از اعضای تیم کاراته دانشگاه، موفق به کسب مدال برنز و سومی سیزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان دختر دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور شدند.

به گزارش مفدا تهران، در جریان برگزاری سیزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان دختر دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور در شهرکرد، فاطیما رشیدی دانشجوی عضو تیم دو و میدانی دانشگاه علوم پزشکی تهران در ماده پرش ارتفاع با رکورد 1/44 و 1/47 متر موفق به کسب مدال طلا و عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات شد. این دانشجوی دونده دانشگاه امروز نیز در ماده دوی با مانع مقام چهارم مسابقات را از آن خود کرد.
همچنین نگین حسینی عضو تیم کاراته دانشگاه در وزن 68+ کیلوگرم کومیته، موفق به کسب مدال برنز و مقام سوم سیزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان دختر دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور شد.
فاطمه موسوی دیگر کاراته کای تیم دانشگاه علوم پزشکی تهران در وزن ۶۱- کیلوگرم کومیته با کسب رتبه پنجم مسابقات انفرادی کاراته به کار خود پایان داد.
در مسابقات انفرادی کاراته در وزن ۶۸- کیلوگرم کومیته نیز سحر باقری رتبه پنجم این مسابقات را کسب کرد.
فاطمه رشیدی و لیندلوافاکان مئما دانشجویان عضو تیم دو و میدانی دانشگاه و دکتر محبوبه غیور و سمانه منوچهری مسئولیت مربیگری و سرپرستی تیم دو و میدانی دانشگاه را در این مسابقات بر عهده داشته‌اند. و نیز زینب عباسی، الناز شاه حسینی، سحر باقری، فاطمه اصغری، نگین حسینی و سیده فاطمه موسوی دانشجویان عضو تیم کاراته دانشگاه و زهرا اسدی و زینب اربابی مسئولیت مربیگری و سرپرستی این تیم را در این مسابقات بر عهده داشته‌اند.
توضیح اینکه، شب گذشته 13 شهریور جشن تقدیر درون اردویی از سوی مدیریت تربیت بدنی با اهدای جوایز، ویژه مدال آوران و تیم های صعود کننده کاروان ورزشی دانشگاه در سیزدهمین المپیاد ورزشی در شهرکرد برگزار شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.