چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۵

دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی تهران عنوان اول "رسته کانال تلگرامی" را در جشنواره تیتر ۱۰ کسب کرد

جشنواره تیتر 10

کانال تلگرامی «متخصصین بهداشت ایران» با بیش از ۲۶ هزار مخاطب و با مدیریت "احمد مهری" دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی تهران، جایگاه اول رسته کانال تلگرامی بخش درون دستگاهی جشنواره تیتر ۱۰ را از آن خود کرد.

به گزارش مفدا تهران، جشنواره نشریات دانشجویی تیتر ۱۰ که معتبرترین جایگاه عرضه فعالیت‌های دانشجویی در حوزه رسانه و ارتباطات است، نخستین اختتامیه خود را در بخش درون دستگاهی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار کرد.

این مراسم با حضور دکتر محمدرضا فراهانی؛ معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، جمعی از مسئولان و مدیران این وزارتخانه و دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور و فعالان نشریات دانشجویی عصر دوشنبه ۱۳ شهریورماه در مرکز همایش‌های بین المللی امام خمینی(ره) دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار و از حدود ۱۳۰ برگزیده دانشگاه‌های علوم پزشکی در حوزه نشریات دانشجویی قدردانی شد.

بنابراین گزارش، "احمد مهری" دانشجوی ارشد رشته اپیدمیولوژی دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران توانست در میان سایر رقبای خود رتبه نخست "رسته کانال تلگرامی" این جشنواره را کسب کند.
معاونت دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران ضمن تبریک کسب این افتخار مهم، موفقیت این دانشجو را در کسب افتخاری دیگر در بخش بین وزارتخانه‌های جشنواره تیتر ۱۰، از خداوند منان خواستار است.