دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۱

دبیر دهمین جشنواره«تیتر ۱۰»:

جشنواره‌ نشریات دانشجویی معتبرترین جایگاه عرضه فعالیت‌های دانشجویی در حوزه رسانه است

اولین مراسم اختتامیه جشنواره تیتر۱۰در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی/ 13 شهریور 96

دبیر دهمین جشنواره سراسری رسانه و نشریات دانشجویی موسوم به تیتر ده گفت: جشنواره‌های نشریات دانشجویی معتبرترین جایگاه عرضه فعالیت‌های دانشجویی در حوزه رسانه و ارتباطات است.

به گزارش مفدا،  مصطفی رهبر، دبیر دهمین جشنواره سراسری رسانه و نشریات دانشجویی تیتر ده روز دوشنبه در اولین  مراسم اختتامیه دهمین جشنواره سراسری و نشریات دانشجویی در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در جمع حاضرین در جشنواره گفت: جشنواره‌های نشریات دانشجویی معتبرترین جایگاه عرضه فعالیت‌های دانشجویی در حوزه رسانه و ارتباطات است.

وی افزود: تلاش مجموعه‌های فرهنگی دخیل در حوزه دانشجویی از ابتدای روی کار آمدن گفتمان تدبیر و اعتدال، نهادینه‌سازی فرهنگ گفتگو ومدارا و گذار از انفعال و بی‌نشاطی حاکم بر فضای دانشجویی به سمت رونق و شکوفایی فعالیت‌های فرهنگی در  حوزه رسانه بوده است.

رهبر خطاب به برگزیدگان مرحله پایانی دهمین جشنواره سراسری و نشریات دانشجویی گفت: به شما فعالان نشریات دانشجویی که به دنبال آگاهی بخشی و روشنگری هستید و با ایمان کامل به خیر و مصلحت جامعه در راه تحقق منافع ملی قلم می‌زنید تبریک می‌گویم.

وی تاکید کرد: سیاست معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت فراهم شدن زمینه رشد دانشجویان در حوزه نشریات دانشجویی و شناسایی و کشف استعدادهای درخشان در این زمینه است.

دبیر دهمین جشنواره سراسری رسانه و نشریات دانشجویی تیتر ده خاطرنشان کرد: در این دوره از جشنواره برای نخستین بار زمینه شرکت آثار منتشر شده در فضای مجازی از جمله وب‌سایت،کانالهای تلگرام، نشریات صوتی فراهم شده و به نظر می‌رسد در سال‌های آینده باید این بخش با جدیت و گستره بیشتری مورد توجه قرار گیرد.

رهبر  اظهار کرد: تعداد آثار ثبت شده در دهمین جشنواره سراسری رسانه و  نشریات دانشجویی وزارت بهداشت حدود 4/5 برابر جشنواره دوره قبل است که این مهم در سایه فعالیت شما بزرگواران و فعالان رسانه‌ها حاصل شده است.

وی با اشاره به اینکه دهمین جشنواره سراسری رسانه و نشریات دانشجویی، با شعار« مسئولیت اجتماعی دانشگاه، نقادی منصفانه و آزادانه» نامگذاری شده است، گفت: این جشنواره با تمام کمی و کاستی‌های خود، سعی کرد با خوب دیدن و جدی گرفتن نشریات دانشجویی هم زمینه لازم را برای حمایت از این نشریات و بهینه سازی ساختار و محتوای آنها مهیا سازد و هم از مسیری منصفانه آثار برتر را شناسایی و به طریقی شایسته از تلاش‌های دغدغه‌مند  و قلم شیوای فعالان نشریات دانشجویی دانشگاه‌های سراسر کشورتقدیر کند.

رهبر ابراز امیدواری کرد که با تداوم برگزاری این جشنواره بتوان زمینه‌ها را برای رشد و پرورش فعالان نشریات دانشجویی در دانشگاه‌های علوم پزشکی فراهم کرد.

اخبار مرتبط

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.