شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۷

سیما کامکار در حاشیه سیزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان دختر دانشگاه های علوم پزشکی کشور در شهرکرد:

ورزش عامل موفقیت در زندگی و تحصیل است

سیزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان دختر

دانشجوی سال چهارم جراحی زنان و زایمان دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت : ورزش باعث شده است تا در زندگی و تحصیل بسیار موفق عمل کند و با داشتن فرزندی 10 ساله و انجام همزمان ورزش و تحصیل نتیجه مطلوبی به دست آورد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مفدا در همدان، سیما کامکار در گفت و گو با خبرنگار وبدا با اشاره به فعالیت در رشته ورزشی بسکتبال از سنین 15 تا 17 سالگی، اظهار کرد: در طول هفت سال از دوران دانشجویی در تمامی المپیادهای ورزشی برگزار شده در این مدت شرکت کرده است.

وی افزود: ورزش باعث شده است تا در زندگی و تحصیل بسیار موفق عمل کند و با داشتن فرزندی 10 ساله و انجام همزمان ورزش و تحصیل نتیجه مطلوبی به دست آورد.

کامکار با بیان اینکه این دوره از مسابقات پنجمین المپیادی است که در آن شرکت می کند، تاکید کرد: در سال‌های 79، 81، 83، و 85 رتبه‌های اول  تا سوم را با شرکت در تیم استان فارس کسب کرده است.

وی ادامه داد: این دوره از مسابقات با میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد به خوبی در حال برگزاری است و پیشنهاد می‌شود این مسابقات هرسال برای دانشجویان دختر و پسر برگزار گردد.

کامکار در خصوص فعالیت همزمان  در رشته ورزشی و تحصیل خاطرنشان کرد: وجود علاقه و زمانبندی منظم تنها دلیل برای موفق   و موثر بودن در هر دو زمینه است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.