شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۰

برنامه آموزشی تدبّر در قرآن مجید به زبان انگلیسی ویژه دانشجویان بین الملل دانشگاه علوم پزشکی تهران در حال برگزاری است

کلاس های آموزشی تدبر در قرآن مجید ویژه دانشجویان بین الملل

برنامه آموزشی تدبّر در قرآن مجید به زبان انگلیسی ویژه دانشجویان بین الملل دانشگاه از مدت ها پیش توسط کانون طبیب دوار و با حمایت مدیریت امور هنری و فوق برنامه در حال برگزاری است.

به گزارش مفدا تهران، مائده مظفری از اعضای فعال کانون طبیب دوار و مجری این برنامه گفت: از آبان ماه سال گذشته تاکنون نزدیک به یک سال است به طور منظم سه شنبه هر هفته از ساعت 17 تا 19 جهت تعدادی از دانشجویان دختر پاکستانی دانشگاه کلاس های آموزشی تدبّر در قرآن مجید و بکارگیری آن در زندگی فردی و اجتماعی را به زبان انگلیسی برگزار می کنیم.
مظفری در مورد علت برگزاری این کلاس ها اظهار داشت: در واقع ایده برگزاری این کلاس ها را خود دانشجویان بین الملل پاکستانی دادند و ایشان بسیار مشتاق بودند که قرآن را یاد بگیرند و در زندگی استفاده کنند و درخواست داشتند که برایشان کلاس گذاشته شود. کانون طبیب دوار نیز با پیگیری هایی که به عمل آورد توانست این کلاس ها را در مدرسه دانشجویی قرآن و عترت دانشگاه تهران برگزار کند.
وی افزود، دکتر علی لسانی از مدرسین مدرسه دانشجویی قرآن و عترت دانشگاه تهران است که به دلیل تسلط بر زبان انگلیسی مسئولیت تدریس قرآن مجید به دانشجویان بین الملل دانشگاه علوم پزشکی تهران را بر عهده دارد.
مظفری در آخر اعلام کرد، کانون طبیب دوار قصد دارد در آغاز ترم آینده این کلاس های آموزشی قرآن مجید را بین تمامی دانشجویان بین الملل دانشگاه گسترش دهد و نسبت به تهیه و توزیع بروشورهای قرآنی به زبان انگلیسی و معرفی این کلاس ها به آن ها اقدام کند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.