چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۵

پنجاه و پنجمین شماره خبرنامه مفدا منتشر شد

55مفدا

پنجاه و پنجمین شماره خبرنامه مفدا منتشر شد، در این شماره مهم ترین اخبار فعالیت ها و رویدادهای مهم فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی کشور در بازه زمانی هفته اول شهریور ماه منتشر شده است.

این هفته‌نامه، خلاصه‌ای از مهمترین اخبار هفتگی پایگاه اطلاع‌رسانی مفدا به صاحب امتیازی روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و گزیده‌ای از خبرهای «وب‌سایت‌های خبری مفداهای دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور» در دوره زمانی هفته اول شهریور ماه سال جاری را در ۹ صفحه منتشر کرده است.

از جمله مهمترین خبرهای منتشر شده در این شماره می توان به اخبار مربوط به حضور موفق کاروان ایران در مسابقات جهانی یونیورسیاد، همایش فعالان کانونهای قرآن و عترت دانشگاهای علوم پزشکی، گروه‌بندی رشته‌های تیمی سیزدهمین المپیاد ورزش‌های قهرمانی دانشجویان دختر علوم پزشکی، نشست شواری مرکزی مجامع «تئاتر» و «سلامت»، اعتبار سنجی خوابگاه‌های ملکی، مجردی و وقفی دانشگاه‌های علوم پزشکی اشاره کرد.

 علاقه‌مندان می‌توانند برای مطالعه کلیه اخبار رویدادها و فعالیت‌های فرهنگی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، به پایگاه اطلاع‌رسانی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت « مفدا » و دیگر « مفداهای دانشگاهی» به نشانی ذیل مراجعه کنند.

برای دریافت پنجاه و پنجمین شماره خبرنامه مفدا (اینجا) کلیک کنید

آرشیو خبرنامه الکترونیکی مفدا را (اینجا) مطالعه کنید

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.