دوشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۹

خدمت رسانی تیم اردوی جهادی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان در مناطق محروم

اردوی جهادی دانشگاه رفسنجان

به همت معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان، تیم اردوی جهادی "سفیران خدمت و جهاد" این دانشگاه در قالب گروهی ۵۰ نفره به مناطق محروم شهرستان فاریاب اعزام شدند.

به گزارش مفدا رفسنجان، اردوی تیم جهادی "سفیران خدمت و جهاد" دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان از یکم الی ۱۰ شهریور ماه در مناطق محروم شهرستان فاریاب، بخش "هور" در حال برگزاری است.

مقدمات برگزاری این اردو که از روزها پیش با رایزنی با مسئولین شهرستان فاریاب آغاز شده بود، با تلاش مجدانه معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان برای تهیه اقلام مورد نیاز این اردو از جمله دارو، تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و سایر اقلام فرهنگی به نتیجه رسید و تیم اردوی جهادی دانشگاه کار خود را جهت خدمت رسانی به مناطق محروم آغاز کرد.

از جمله اقدامات در حال انجام در روزهای ابتدایی این اردو می‌توان به فعالیت های عمرانی در کمک به ساخت "خانه عالم" و مسجد، در بخش پزشکی ارائه خدمات معاینه، ویزیت رایگان و توزیع دارو، خدمات مشاوره‌ای و ارائه خدمت گروه های هوم ویزیت به کل روستاهای مناطق بخش هور اشاره کرد.

در حوزه  دندانپزشکی نیز می‌توان به خدمات معاینه، کشیدن و ترمیم سطحی دندان اشاره کرد.

گفتنی است، تیم اردوی جهادی دانشگاه در قالب دوره های فرهنگی کوتاه مدت نیز اقدام به ارائه خدمت در زمینه های تعالیم دینی و مشاوره ای در تمام گروه های سنی کرده است.

قابل ذکر است، این اردو تا روز جمعه ۱۰ شهریور ماه ادامه خواهد داشت و جهادگران تیم "سفیران خدمت و جهاد" دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان با تمام قوا به ارائه خدمات به ساکنان محروم این مناطق خواهند پرداخت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.