دوشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۲:۵۶

مسئول نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه در جمع خانواده دانشجویان

فرزندان شما جا پای شهید همت ها خواهند گذاشت

حاج دهقانی

به گزارش مفدا دانشگاه حجه الاسلام وامسلمین دهقانی مسئول نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه با حضور در جمع خانواده های داوطلبان بورسیه به ایراد سخنرانی پرداختند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه ضمن خیرمقدم و تسلیت به مناسبت سالروز شهادت امام جواد (ع) گفت:

اتخاب شما برای ما مبارک است، شما خوب انتخاب کرده اید و سپاه هم خوبان را انتخاب کرد.فرزندان شما قرار است پا جای پاسدارانی همچون همت ها و زین الدین ها بگذارند و انشاالله همت های ما در عرصه بهداشت و درمان خواهند شد.

اینکه در چنین شرایطی که تبلیغات فراوان بر علیه سپاه و نظام صورت می گیرد شما سپاه را انتخاب کرده اید برای ما افتخار بزرگی است.ما باید با کار وتلاش این افتخار را حفظ کنیم.دانشگاه مال شماست و انشا الله دانشگاه امانتدار خوبی خواهد بود.

حجه الاسلام والمسلمین دهقانی در ادامه افزود:ما به دنبال آن هستیم که فرزندان شما را در سه بعد تقویت نماییم.اول در بعد تحصیل که وظیفه اصلی دانشجویان است چرا که فرصت تحصیل محدود است.دوم  بعد تهذیب  است که بسیار حائز اهمیت است.شما خانواده ها هم باید بدون نگرانی اما با دغدغه از فرزندان خود مراقبت نمایید و پیگیر مسائل اخلاقی آنان باشید.و سوم سلامت جسمانی است که تقویت دو بعد اول مشروط به سلامت جسم است.کسی می تواند موثر باشد که جسم سالم داشته باشد.

حجه الاسلام والمسلمین دهقانی در پایان عنوان کرد :هدف ما تربیت پزشک پاسدار موظف است .یعنی کسی که تخصص در عرصه بهداشت و درمان دارد و در عین حال دغدغه نظام و انقلاب و جهان اسلام هم دارد.کسی که نسبت به هیچ اتفاقی در جهان اسلام بی تفاوت نباشد.تربیت چنین نیرویی و میزبانی چنین پاسداری افتخار ماست.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.