دوشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۶

آموزش کارورزی روش تدریس

در سومین روز دوره آموزشی طرح تربیت دانشجو،معلم قرآنی

دوره آموزشی طرح تربیت دانشجو معلم قرآنی در روز سوم-گلستان

منتخبین قرآنی دانشگاه های علوم پزشکی کشور در سومین روز دوره آموزشی طرح تربیت دانشجو،معلم قرآنی در دانشگاه علوم پزشکی گلستان،درس روش تدریس را آموختند.

به گزارش مفدا گلستان، دانشجویان قرآنی در سومین روز دوره آموزشی طرح تربیت دانشجو معلم قرآنی که به میزبانی گلستان در حال برگزاریست، در دونوبت صبح و عصر درس کارورزی روش تدریس را آموزش دیدند.

رمضانی فرد و خدایاری از اساتید و پژوهشگران قرآنی، درس روش تدریس با موضوعات سرفصل های فرم ارزشیابی روش تدریس، نوع بیان محتوا، روش ها و فنون مختلف تدریس، مهارتهای کلاس داری، روش ها و اصول کارورزی، انتخاب منابع مستند در تدریس، روش تعامل با شاگردان، الفبای عربی، حرکات کوتاه(فتحه، کسره، ضمه) را جهت دانشجویان قرآنی بصورت مشترک تدریس نمودند.

همچنین شکری، استاد و پژوهشگر قرآنی مباحث معارفه و توجیه و توضیح فرم سنجش، تدریس الفبای عربی، نقد و بررسی تدریس، صداهای کوتاه را آموزش دادند و چند نفر از دانشجویان خواهر تدریس در کلاس را ارائه نموده و حاضرین به نقد و بررسی تدریس پرداختند.

دیگر استاد و پژوهشکر قرآنی، خزائی موضوعات حروف الفبای عربی، فتحه، کسره، ضمه را تدریس نموده و در تمرین و کارورزی دانشجویان، به توضیح اجمالی برگه آزمون روش تدریس پرداختند.

درس کارورزی روش تدریس، روزهای چهارم و پنجم دوره آموزشی طرح تربیت دانشجو معلم قرآنی نیز ادامه دارد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.