شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۵

نشست مدیران دانشجویی دانشگاه های علوم پزشکی منطقه 10 تهران

نشست

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: جلسه هماهنگی اعتباربخشی و رتبه بندی خوابگاه‌های ملکی دانشگاه های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی منطقه 10 تهران به میزبانی مدیریت امور دانشجویی دانشگاه در روز دوشنبه 30 مرداد ماه برگزار گردید.

این جلسه با حضوردکتر خانی جزنی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه، نریمانی مدیر امور دانشجویی دانشگاه و دبیر ستاد اعتباربخشی دانشگاه های علوم پزشکی منطقه 10 تهران، دکتر ابراهیمی مدیر اموردانشجویی دانشکده علوم بهزیستی و توانبخشی، دکتر غفارزاده مدیر امورخوابگاه‌های دانشگاه علوم پزشکی تهران و سندگل مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایران به همراه تیم‌های کارشناسی در حوزه امور خوابگاه ها، فنی- عمرانی و فناوری اطلاعات برگزار شد.

در ابتدای این جلسه نریمانی ضمن عرض خیر مقدم در خصوص هدف برگزاری این جلسه اظهار نمود: این جلسه به منظور ایجاد هماهنگی و هم افزایی میان تیم های ارزیابی کننده و ارزیابی شونده دانشگاه های علوم پزشکی منطقه 10 تهران برگزار شده است. وی افزود: این  بازدیدها، با تعامل سازنده و اثربخش، موجب انتقال تجربه و تضارب آراء خواهد شد.

وی در ادامه به تشریح چگونگی و روند اعتباربخشی، ارزیابی و ساماندهی تیم های ارزیابی کننده درخوابگاه های ملکی مجردی پرداخت و گفت: حدودد شش تیم متشکل از مسئولین ادارات و واحدهای ستادی در حوزه مدیریت امور دانشجویی به عنوان سرتیم به همراه کارشناسان امور خوابگاه ها، فنی- عمرانی و فناوری اطلاعات در بازه زمانی مشخصی موضوع اعتبار بخشی را به سر انجام خواهند رساند.

دبیر اعتبار بخشی منطقه 10 تهران، به چگونگی انجام کار اشاره نمود و افزود: دانشگاه ها طی زمان ده روزه میتوانند با پر کردن فرم شاخص‌های ارسالی وزارت متبوع به صورت خوداظهاری اقدام نمایند و فرم های خوداظهاری را به همراه مستندات لازم به دبیرخانه منطقه 10تهران مستقر در مدیریت امور دانشجویی ارسال نمایند، تا پس از بررسی فرم ها و مستندات، تیم‌ها جهت بازدید و رتبه‌بندی به خوابگاه‌ها اعزام شوند.     

همچنین در ادامه این جلسه دکتر غفارزاده، دکتر ابراهیمی و سنگدل ضمن استقبال و ابراز خرسندی از برگزاری این جلسه، پیشنهادات و نظرات خود را در خصوص موضوع اعتبارسنجی و رتبه‌بندی خوابگاه ها بیان نمودند. 

لازم به ذکر است در خاتمه این جلسه مقرر گردید تا شاخص‌های مورد نظر و فرم‌های طراحی شده به صورت فایل به دانشگاه‌ها ارسال و جدول زمانبندی بازدیدها بعد از دریافت اطلاعات خوابگاه‌های ملکی و مجردی از دانشگاه ‌ها، متعاقبا اعلام شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.