چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۳:۲۴

رئیس دانشگاه در دیدار مدیر و کارکنان تربیت بدنی دانشگاه مطرح کرد؛

ورزش و مطالعه تنها راه نجات نسل‌های آینده

دیدار کارکنان تربیت بدنی با رئیس دانشگاه

مدیریت و کارکنان تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی همدان با حضور در دفتر کار دکتر حبیب اله موسوی‌بهار، رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان، روز پزشک را به ایشان تبریک گفتتند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مفدا در همدان، در این دیدار که صبح امروز چهارشنبه اول شهریور ، همزمان با گرامیداشت روز همدان و سالروز تولد حکیم هزاره‌ها بوعلی سینا که با نام روز پزشک نام‌گذاری شده،انجام شد علی ثقفی، مدیر تربیت بدنی دانشگاه ضمن ارائه گزارشی کوتاه از وضعیت ورزش در دانشگاه و برنامه‌های پیش روی آن حوزه ، گفت: خوشبختانه با حمایت‌های صورت گرفته از سوی مسئولین ارشد دانشگاه و با بهره‌گیری از راهنمایی‌های ایشان شاهد رشد نرم‌افزاری و سخت‌افزاری ورزش در دانشگاه بوده‌ایم.

وی یکی از  اصلی ترین انگیزه  های کارکنان این مدیریت در راه نیل به اهداف ، حمایت‌ها ی مسئولین به ویژه ریاست دانشگاه و معاونین ایشان  میباشد.
ثقفی ضمن تقدیر از همکاری کارکنان تربیت بدنی دانشگاه، خواستار تقویت ساختار ورزش دانشگاه از نظر نیروی انسانی و افزایش سرانه فضای فیزیکی ورزشی دانشگاه با احداث زمین چمن و استخر سرپوشیده شد.
دکتر حبیب اله موسوی بهار نیز در این دیدار ضمن تقدیر از عملکرد مدیریت تربیت بدنی دانشگاه و مجموعه کارکنان این حوزه در یک سال گذشته، خواستار حرکت در مسیر فعلی شد و گفت: شیب حرکتی تربیت بدنی دانشگاه بسیار مطلوب و قابل تقدیر است چرا که بدون ایجاد تغییر در امکانات و شرایط قبلی، نشان دادید که در همان وضعیت موجود با اعمال مدیریت مناسب، می‌شود عملکرد بهتری را از خود به نمایش گذاشت.
رئیس دانشگاه تاکید خواسته ما از تربیت بدنی افزایش مشارکت کارکنان و دانشجویان در برنامه‌های ورزشی است و افزود: چیزی که نسل‌های آینده را نجات خواهد داد ورزش و مطالعه است؛ ورزش برای سلامت جسم و مطالعه برای سلامت روح.
بهروز رحیمی، سرپرست معاونت اجتماعی دانشگاه نیز در این دیدار ضمن قدردانی از کارهای صورت گرفته در تربیت بدنی دانشگاه، اظهار داشت: تحول شکل گرفته در مدیریت نربیت بدنی دانشگاه قابل انکار نیست و رییس دانشگاه همواره از این مساله در جمع‌های مختلف به نیکی یاد می‌کند؛ به عنوان مثال در جلسه هیئت امنای دانشگاه تنها مدیریتی که رییس دانشگاه به طور مستقم از آن نام بردند و عملکرد آن را مورد ستایش قرار دادند، مدیریت تربیت بدنی دانشگاه بود.
در پایان این دیدار، از سوی مدیریت تربیت بدنی با اهداء گل و هدیه ورزشی از رییس دانشگاه و معاونت امور اجتماعی دانشگاه تقدیر بعمل آمد.
همچنین مدیریت و کارکنان تربیت بدنی دانشگاه در حرکتی مشابه با حضور در دفتر کار دکتر رشید حیدری مقدم، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه روز پزشک را به ایشان تبریک گفتند.

برچسب‌ها

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.