دوشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۳

دانشجویان دانشکده علوم پزشکی گراش عازم اردوی جهادی شدند

اردوی جهادی دانشگاه گراش

دانشجویان عضو بسیج دانشجویی دانشکده علوم پزشکی گراش عازم اردوی جهادی شدند تا با حضور در روستاهای لب اشکن، محمدزینا، کنگ و ریشه و علی آباد از توابع شهرستان گراش، خدمات بهداشتی، فرهنگی و .. به مردم محروم این مناطق ارایه می‌دهند.

به گزارش مفدا گراش، دانشجویان عضو بسیج دانشجویی این دانشکده برای انجام فعالیت های جهادی،  ۱۲ شهریور ماه با هدف اردوی جهادی عازم روستاهای توابع شهرستان گراش شدند و تا 19 شهریور به این روستا خدمات جهادی ارائه می‌کنند.

فاطمه یاری مسوول واحد خواهران بسیج دانشجویی دانشکده علوم پزشکی گراش در این باره گفت: طبق برنامه سال‌های گذشته، امسال نیز  ۱۴ نفر از دانشجویان دختر از  ۱۲ تا ۱۹ شهریور ماه با حضور در روستاهای لب اشکن، محمدزینا، کنگ و ریشه و علی آباد از توابع شهرستان گراش به انجام فعالیت‌های جهادی در این مناطق می‌پردازند.

یاری افزود: تست قند خون، فشارخون، آزمایش CBC  و همچنین برنامه‌هایی از قبیل آموزش بهداشت، خطاطی، چرم دوزی، بافتنی و آموزش قرآن کریم از جمله فعالیت‌های گروه جهادی اعزامی به روستاها مذکور است و از سه شنبه ۱۶ شهریور ماه نیز با همکاری هلال احمر شهرستان گراش، پزشک عمومی به این مناطق اعزام می‌شود و طبق آزمایشات انجام شده به معالجه بیماران می‌پردازند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.