دوشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۷:۵۸

اولین مدرسه تابستانی با هدف نوآوری در آموزش پزشکی در دانشگاه فسا آغاز به‌کار کرد

اولین مدرسه تابستانی با محوریت بسته های تحول و نوآوری در آموزش پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی فسا آغاز بکار کرد

با حضور هیات رییسه دانشگاه ، اساتید و دانشجویان استعداد درخشان از مناطق دهگانه کشور ، اولین مدرسه تابستانی با محوریت بسته‌های تحول و نوآوری در آموزش پزشکی به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی فسا آغاز به‌کار کرد.

به گزارش مفدا، با حضور هیات رییسه دانشگاه، اساتید و دانشجویان استعداد درخشان از مناطق دهگانه کشور، اولین مدرسه تابستانی با محوریت بسته‌های تحول و نوآوری در آموزش پزشکی دردانشگاه علوم پزشکی فسا آغاز شد.

در مراسم افتتاحیه آغاز به کار مدرسه تابستانی‏، دکترعلیرضا عسکری رییس دانشگاه علوم پزشکی فسا، با تاکید بر لزوم آشنایی دانشجویان به بسته‌های تحول آموزش پزشکی اشاره کرد و  دانشجویان را نیروی محرک تحقق اسناد بالادستی کشور دانست.

وی با ارزیابی بسته‌ تحول و نوآوری در آموزش پزشکی  از دانشجویان خواست تا قابل اجرا بودن مدرسه تابستانی را با توجه به شرایط منطقه‌ای مورد بررسی و تحلیل قرار دهند.

در  این مراسم دکتر سیدامین کوهپایه معاون آموزشی دانشگاه نیز در جمع دانشجویان استعداد درخشان شرکت کننده در مدرسه تابستانی، با تاکید بر تغییر سیستم آموزش سنتی، گفت: اجرای بسته‌های طرح تحول ضامن پویایی و رقابت پذیری دانشگاه‌های علوم پزشکی در آینده نزدیک است.

کوهپایه در خصوص نحوه برگزاری کارگاه‌های آموزشی مدرسه تابستانی  توضیحاتی ارائه کرد و از تداوم این طرح در سال‌های آینده خبر داد.

گفتنی است:  طرح آموزشی مدرسه تابستانی با هدف نوآوری در آموزش پزشکی برای اولین با است که در دانشگاه علوم پزشکی فسا برگزار می‌شود و تا ۱۶ شهریور ماه ادامه دارد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.