شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۷

رییس اداره امور خوابگاه ها؛

تعهد نامه محضری جهت اسکان دانشجویان در خوابگاه برای ترم جاری الزامی است

محمدمهدی بازرگان

فعالیت های عمرانی معاونت فرهنگی و دانشجویی در جهت ایجاد رفاه بیشتر برای دانشجویان در ترم جدید انجام شده تا بتوانیم با توجه به محدودیت منابع مالی، رضایت حداکثر دانشجویان را کسب نماییم.

به گزارش مفدا رفسنجان، محمدمهدی بازرگان در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی از آماده سازی خوابگاه ها و رفع مشکلات برای ترم تحصیلی جدید خبر داد.

رییس اداره امور خوابگاهها با اشاره به تلاش حداکثری حوزه دانشجویی در رفع نواقص این حوزه در ارتباط با دانشجویان گفت: در ایام تعطیلات تابستان با بازدید و کار کارشناسی نقاط ضعف و ایرادات خوابگاه ها شناسایی شد و با موافقت مدیریت دانشجویی و تامین منابع در جهت رفع انها اقدام کردیم.

بازرگان افزود: از جمله اقدامات انجام شده میتوان به حفر ۱۵ حلقه چاه و سپتیک در خوابگاه امین جهت فاضلاب، تعویض کلیه موکت اتاق های خوابگاه امام حسن(ع) به متراژ ۸۱۰ مترمربع، تعویض کلیه شیرآلات فرسوده و نصب شیر اهرمی در سرویس های بهداشتی، تعویض موکت در خوابگاه امام خمینی(ره) به متراژ ۷۵۰ مترمربع و موارد جزیی دیگر اشاره کرد.

وی همچنین در خصوص اسکان دانشجویان ساکن خوابگاه و دانشجویان جدید الورود یادآور شد، ارائه تعهدنامه محضری جهت اسکان در خوابگاه ها برای ترم جاری ۹۷ - ۹۶ الزامی است و در صورت عدم ارائه تعهدنامه این اداره از ارائه خوابگاه به دانشجویان معذور میباشد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.