پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۶

قابل توجه دانشجویان؛

فراخوان عضویت در "کمیته دانشجویی مفدا" دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان

کمیته دانشجویی مفدا

به منظور استفاده از پتانسیل‌ها، ظرفیت‌ها واستعدادهای بالقوه دانشجویی در تولید اخبار دانشگاهی، جمعیتی مرکب از دانشجویان متخصص و علاقمند به فعالیت‌های رسانه‌ای با عنوان "کمیته دانشجویی مفدا" تشکیل خواهد شد.

به گزارش مفدا رفسنجان، روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان به منظور استفاده از پتانسیل‌ها، ظرفیت‌ها و استعدادهای بالقوه دانشجویی در تولید اخبار دانشگاهی، جمعیتی مرکب از دانشجویان متخصص و علاقمند به فعالیت‌های رسانه‌ای با عنوان "کمیته دانشجویی مفدا" تشکیل خواهد داد که زیر نظر مدیر روابط عمومی این معاونت فعالیت خواهند کرد.

« کمیته دانشجویی مفدا»  کمیته ای رسانه ای مرکب از دانشجویان علاقمند به فعالیت های رسانه ای است که به عنوان بازوی دانشجویی و نقش محوری در پوشش خبری سریع و صحیح فعالیت های فرهنگی، علمی، پژوهشی، آموزشی، دانشجویی، ورزشی، صنفی، مناسبتی و ... مرتبط با دانشگاه در تولید محتوایی وب سایت خبری و اطلاع رسانی مفدای دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان مشارکت خواهند داشت.

قابل توجه است که پس از تشکیل کمیته مذکور و انتخاب دبیر کمیته، اعضای کمیته در قالب واحدهای تخصصی(فیلم و عکس، آموزش، صوت و ...) وظیفه تولید اخبار، تهیه گزارشات مطبوعاتی، انجام مصاحبه، عکاسی خبری، تصویر برداری، تدوین فیلم ها، تولید کلیپ و تیزر ، تهیه خبرنامه و کلیه فعالیت های رسانه ای مرتبط با معاونت فرهنگی و دانشجویی را بر عهده دارند.

آموزش‌های لازم در هر زمینه از طریق برگزاری کارگاه‌های آموزشی تخصصی از قبیل خبرنگاری، عکاسی و فیلمبرداری، کار با نرم افزارهای طراحی و دیگر مهارت‌های مورد نیاز صورت خواهد پذیرفت.

از سوی مدیر روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی برای هر یک از اعضای کمیته بر اساس نوع مسؤولیت آنها، کارت شناسایی عکس دار صادر می شود و این کارت در تمامی دانشگاه های علوم پزشکی کشور معتبر است.

شرایط عضویت:

۱.گذراندن حداقل یک نیم سال تحصیلی

۲.نداشتن حکم قطعی محرومیت از تحصیل به مدت یک ونیم سال یا بیشتر از سوی شورای انضباطی دانشگاه

۳.عدم سابقه مشروطی برای دو نیم سال تحصیلی متوالی یا سه نیم سال متناوب

همچنین به هر یک از اعضا بر مبنای میزان فعالیت در کمیته، کار دانشجویی تعلق خواهد گرفت.

از علاقمندان به فعالیت در "کمیته دانشجویی مفدا" دعوت می‌شود حداکثر تا تاریخ ۱۳۹۶/۰۶/۰۴ جهت عضویت در این کمیته، با کلیک بر روی فرم عضویت، فرم مورد نظر را تکمیل و به مدیر روابط عمومی معاونت فرهنگی دانشجویی تحویل دهند و یا از طریق تلگرام به آیدی @Alishafiezade ارسال نمایند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.