چهارشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۵

سومین دوره آموزشی فعالان فرهنگی دانشگاه‌های علوم پزشکی برگزار می‌شود

نشست مدیران فرهنگی

سومین دوره آموزشی توانمندسازی مدیران و کارشناسان فرهنگی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور با موضوع «سواد رسانه‌ای» و «مهارت‌های ارتباطی» برگزار می‌شود.

به گزارش مفدا، دوره‌های «توسعه توانمندی‌های مدیران و کارشناسان فرهنگی» با هدف بازآموزی فعالیت‌های مدیران و کارشناسان ادارات فرهنگی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور و افزایش مهارت‌های ارتباطی و کمک به بهبود فعالیت‌های فرهنگی در این حوزه صبح روز شنبه ۲۱ مردادماه سال جاری در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار و تا ۲۳ مرداد ادامه خواهد داشت.

این نشست سه روزه با دو هدف اصلی توانمندسازی شرکت‌کنندگان و هم‌اندیشی و رایزنی دربارۀ مسائل مشترک برگزار می‌شود.

براین اساس، هدف ادارۀ مطالعات فرهنگی وزارت بهداشت از برگزاری این دوره، در وهلۀ اول تبیین هرچه بیش‌تر امر فرهنگی و پیچیدگی‌های ذاتی آن برای فعالان این عرصه است و در گام دوم، مدیران و کارشناسان فرهنگی می‌توانند در این نشست‌ها بر اساس آموزش‌های مبتنی بر دانش روز، توانایی‌ها و مهارت‌های مدیریتی خود را رشد دهند.

از نکات قابل توجه در این دوره آموزشی، «گفتگو محور بودن» کارگاه‌های آموزشی برگزار شده است.

برگزاری کارگاه سواد رسانه‌ای با هدف آشنایی بیشتر و کسب مهارت‌ها و توانایی‌های لازم در مواجه با رسانه‌ها، برگزاری کارگاه مهارت‌های ارتباطی برای مدیران و کارشناسان فرهنگی و همچنین کارگاه «مسؤولیت پذیری» و «مدیریت اقامه نماز» از دیگر برنامه‌های این نشست سه روزه است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.