چهارشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۸

خوابگاه های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان مورد ارزیابی قرار گرفتند

اعتبار سنجی

آرزوی قلبی ما این است که خوابگاه های ما از استانداردهای لازم برخوردار باشد تا بتوانیم خدمات مطلوب تری را به دانشجویان عزیز ارائه بدهیم تا بتوانند درمحیطی امن وآرام به کسب دانش بپردازند.

به گزارش مفدا هرمزگان، جلسه اعتباربخشی خوابگاه های مجردی ملکی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با حضور تیم ارزیابی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار شد.

به منظور ارزیابی جامع عملکرد و همچنین اعتباربخشی ورتبه بندی خوابگاه های مجردی ملکی دانشجویی دانشگاه های علوم پزشکی کشور صبح سه شنبه۹۶/۶/۲۴ جلسه ای با حضور معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، قائم مقام معاونت، رئیس اداره خوابگاه های دانشجویی وکارشناسان خوابگاه، دفترفنی و IT دانشگاه و دبیر کل شورای صنفی دانشجویان با تیم ارزیابی به ریاست دکتر حسین راسخ معاون مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز که به همراه رئیس اداره خوابگاه های دانشجویی، کارشناسان خوابگاه، دفتر فنی و IT دانشگاه علوم پزشکی شیراز در محل دفتر معاونت فرهنگی و دانشجویی برگزار شد.

ابتدا نجاتی زاده معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه ضمن عرض خیر مقدم وتشکر از حضور تیم ارزیابی طرح اعتبار سنجی را مفید دانسته و ازکمیته اعتبار سنجی اداره کل دانشجویی وزارت بهداشت برای تهیه وتدوین فرمهای اعتبار سنجی که کمک میکند خوابگاه های دانشجویی را بیشتر پایش و نقاط ضعف وکمبودهای خوابگاه ها را با استانداردهای ابلاغ شده بیشتر بررسی کنیم تشکر کرد. وهمچنین از آقای رضا مسعودی دبیر کل شورای صنفی دانشجویان این دانشگاه که ارتباط خوبی با حوزه معاونت دارند و به موقع مشکلات ونواقص خوابگاه ها را با ما درمیان میگذارند و باجدیت و پشتکار مطالبات دانشجویان را پیگیری میکنند وانصافا زحمات زیادی میکشند تشکر کردند.

وی تاکید کرد: آرزوی قلبی ما این است که خوابگاه های ما از استانداردهای لازم برخوردار باشد تا بتوانیم خدمات مطلوب تری را به دانشجویان عزیز ارائه دهیم تابتوانند در محیطی امن وآرام به کسب دانش بپردازند ولی با اعتبارات کم سخت است که بتوانیم پاسخگوی همه نیازهای این عزیزان باشیم ولی خوشحال هستم که بوسیله این چک لیستها مرتباً خوابگاه ها پایش شود تا بتوانیم اعتبارات بیشتری را جذب و به وضعیت مطلوبتری برسیم. امیدوارم که دراعتبارسنجی شرایط اقلیمی وجغرافیایی خاص آن منطقه نیز لحاظ شود چرا که شهری مثل بندرعباس با این اقلیم آب وهوایی باعث فرسودگی زودرس ساختمانها شده که باعث میشود ما در امر خدمت رسانی بهینه به دانشجویان دچارمشکل شویم.

دکتر راسخ رئیس تیم ارزیابی دانشگاه علوم پزشکی شیراز نیز از همکاری معاونت فرهنگی ودانشجویی هرمزگان در بازدید از خوابگاه ها تشکر کردند وهدف از ارزیابی، بررسی دقیق وضعیت فعلی خوابگاه ها از لحاظ سازه عمر تیپ کاربری ساختمانها وهمچنین سیستمهای ایمنی اطفای حریق، امنیتی برق اضطراری وتاسیسات سرمایشی و گرمایشی با استانداردهایی که خوابگاه ها باید طبق فرمهای اعتبارسنجی داشته باشند. امیدواریم بتوانیم با این بازدیدها وگزارش به موقع به کمیته اعتبارسنجی، تصمیمات خوبی در این حوزه گرفته شود و مشکلات  خوابگاه ها حل شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.