سه‌شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۸

دکتر خانی جزنی در آئین دانش آموختگی دانشگاه:

در راه پر پیچ و خم فعالیت شغلی و زندگی برای دانش آموختگان موفقیت و سرافرازی آرزومندیم

دانش آموختگی

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: دکتر خانی جزنی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه در آئین یکپارچه دانش آموختگی دانشگاه که در روز یکشنبه 15 مرداد ماه در مرکز همایش های برج میلاد برگزار گردید، به ارائه نکاتی در خصوص پیشینه این آئین پرداخت.

دکتر رضا خانی جزنی معاون دانشجویی و فرهنگیدانشگاه نیز در این همایش ضمن خیرمقدم و تبریک میلاد حضرت علی بن موسی الرضا(ع)، اظهار کرد: سال گذشته در این جشن میزبان 420نفر از دانش آموختگان بودیم و امسال 672 نفر از دانشجویان این دانشگاه، در این آئین دانش آموخته می‌شوند.

وی با اشاره به این که در سال جاری 967 نفر از والدین دانش آموختگان و جمع قابل توجهی از اساتید و پیشکسوتان دانشگاه در جشن دانش آموختگی دانشگاه علوم پزشکی حضور دارند گفت: بیش از 4 هزار ساعت برای برگزاری این مراسم زمان صرف شده و امیدواریم جشنی در خور شأن دانشگاه برگزار شود.

معاون دانشجویی و فرهنگیدانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با بیان اینکه 152 نفر از دانش آموختگان از دانشکده پزشکی هستند و 150 نفر از دانشکده پرستاری و مامایی گفت: 68 نفر از دانش آموختگان از دانشکده دندانپزشکی، 58 نفر از دانشکده سلامت، ایمنی و محیط زیست، 55 نفر از دانشکده پیراپزشکی،54 نفر از دانشکده توانبخشی، 49 نفر از دانشکده داروسازی،39 نفر از دانشکده علوم تغذیه و صنایع غذایی و 35 نفر از دانشکده بهداشت در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و پی اچ دی شرکت نموده اند.

دکتر خانی جزنی افزود: 7 نفر از رشته آموزش علوم پزشکی در مقطع ارشد، 2نفر از همین دانشکده در مقطع پی اچ دی ،2 نفر از دانشکده فناوری های نوین پزشکی و 1 نفر از رشته طب سنتی در مقطع پی اچ دی نیز در این مراسم حضور دارند.        
معاون دانشجویی و فرهنگیدانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: در راه پر پیچ و خم فعالیت شغلی و زندگی برای دانش آموختگان موفقیت و سرافرازی آرزومندیم. وی در ادامه سخنان خود به اولین آئین دانش آموختگی دانشجویان توسط مدرسه عالی دارالفنون اشاره نمود و اظهار داشت: بعد از مدرسه دارالفنون، دانشسرای عالی که همان دارالمعلمین مرکزی و امروزه خوارزمی نام گرفته است، دومین دانشگاهی بود که آئین دانش آموختگی دانشجویان را برگزار نمود.

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه افزود: دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با عنوان دانشگاه ملی در سال 1338 تأسیس گردید و اولین دانشگاه خصوصی ایران بود که در سال 1362 به نام دانشگاه شهید بهشتی تغییر نام داد و در سال 1364 نیز رشته های خانواده پزشکی را به صورت مستقل در اختیار گرفت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.