دوشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۵

کسب پنج رتبه کشوری دانشگاه در مرحله نهایی مسابقات بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت

22

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: گروه اعزامی از منتخبین دانشگاه به مرحله کشوری مسابقات بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه های علوم پزشکی سراسرکشور، موفق به کسب پنج رتبه کشوری شدند.

نسرین خواجه علی دانشجوی دانشکده آموزش علوم پزشکی دانشگاه و حائز رتبه اول در رشته تلخیص کتاب، هاشمیه چهره دانشجوی دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه و حائز رتبه اول در رشته خوشنویسی، محمود صالحی دانشجوی دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه و حائز رتبه دوم در رشته عکس، اعظم ابهری قزل احمد دانشجوی دانشکده سلامت، ایمنی و محیط زیست دانشگاه و حائز رتبه دوم در رشته داستان نویسی و ریحانه گودرزی دانشجوی دانشکده پزشکی دانشگاه حائز رتبه اول در رشته حفظ کل قرآن کریم در این دوره از جشنواره مذکور شدند.

همچنین هر پنج نفر برگزیده دانشگاه نیز به سی و دومین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان کشور که در آبان ماه سال جاری برگزار خواهد شد نیز راه یافتند.

گفتنی است تقدیر از رتبه های برتر در مراحل دانشگاهی و کشوری و ملی جشنواره مذکور متعاقباً در مهر ماه سال جاری انجام خواهد شد. لذا با توجه به اهمیت ارتقاء رتبه دانشگاه در این قبیل از جشنواره ها، واحد قرآن و عترت برنامه های وسیعی جهت افزایش و بهبود سطح توانمندی دانشگاهیان برگزار خواهد نمود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.