یکشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۱

برای اولین بار در سطح دانشگاه‌های کشور؛

اولین "جشنواره ورزشی پدر و پسر" در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار شد

جشن پدر و پسر

به همت مدیریت تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، اولین جشنواره ورزشی تفریحی پدر و پسر با حضور ۱۵۰ نفر از پدران دانشگاهی و فرزندان پسر ایشان برگزار شد.

به گزارش مفدا شهید بهشتی، دکتر وفایی؛ مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با اعلام برگزاری پر شور اولین جشنواره ورزشی- تفریحی پدر و پسر در روز جمعه، ششم مرداد ماه اظهار داشت: این جشنواره که برای اولین بار در سطح دانشگاه‌های کشور برگزار شد، با استقبال پر شور همکاران دانشگاهی مواجه شد.

وی افزود: این جشنواره با مشارکت ۱۵۰ نفر از پدران دانشگاهی و فرزندان پسر ایشان برگزار شد و هدف اصلی از برگزاری این جشنواره تحکیم روابط میان پدر و پسر بود که موجب شد تا ساعاتی را پدران و پسران با یکدیگر سپری نمایند.

وی در همین راستا اذعان داشت: از نکات جالب این جشنواره، مشارکت همکاران دانشگاهی از واحدهای مختلف دانشگاهی بود.

مدیرتربیت بدنی دانشگاه در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: در این جشنواره همکاران به همراه پسران خود توانستند از  برنامه هایی همچون فوتسال، بسکتبال، بدمینتون، تنیس روی میز و استخر استفاده کرده و از برنامه های متنوع تدارک دیده شده استفاده نمایند.

وی در خاتمه سخنان خود حضور دکتر خانی جزنی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی را موجب دلگرمی همکاران در مدیریت تربیت بدنی این دانشگاه به منظور اجرای هر چه بیشتر این قبیل برنامه‌ها دانست.

لازم به ذکر است در این برنامه هدایایی به رسم یادبود توسط معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه به فرزندان همکاران اهداء شد و شرکت کنندگان این جشنواره خواستار تداوم برگزاری چنین برنامه‌هایی شدند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.