چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۹

جلسه تودیع و معارفه مدیر امور مالی معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی برگزار شد.

دانشگاه علوم بهزیستی

جلسه تودیع و معارفه مدیر امور مالی معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی با حضور دکتر مسعود فلاحی خشکناب، معان فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی و کلیه مدیران و مسئولان و کارکنان این معاونت مورخ  ۹۶/۰۵/۰۴ برگزار شد.

به گزارش مفدا علوم بهزیستی و توانبخشی، جلسه تودیع و معارفه مدیر امور مالی معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی با حضور دکتر مسعود فلاحی خشکناب، معان فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی و کلیه مدیران و مسئولان و کارکنان این معاونت مورخ ۹۶/۰۵/۰۴ در دفتر معاونت فرهنگی دانشجویی برگزار شد.

در ابتدای مراسم، آیاتی از سوره مبارکه بقره تلاوت شد. در ادامه، دکتر مسعود فلاحی خشکناب، ضمن تشکر از حضور افراد حاضر در این جلسه و تبریک ایام مبارک دهه کرامت، از تلاش و عملکرد چند ساله و رضایت بخش آقای ابراهیم حسین آبادی، مدیر امور مالی سابق معاونت فرهنگی دانشجویی، ابراز تشکر نمودند. دکتر فلاحی حساسیت کارها، در خط مقدم بودن ارائه خدمت در دانشگاه و ارتباط مستقیم با دانشجو را از ویژگی های کار در حوزه معاونت فرهنگی دانشجویی بیان نمود و عدم ایجاد تنش و حفظ و استمرار آرامش در روابط میان کارکنان و دانشجویان را از نتایج عملکرد آقای حسین آبادی، مدیر امور مالی سابق معاونت فرهنگی دانشجویی، اعلام نمود.

دکتر فلاحی، در ادامه، ضمن معرفی آقای علی رضا صمدی، مدیر امور مالی جدید معاونت فرهنگی و دانشجویی، به قابلیت ها و تخصص بالای ایشان اشاره نمودند و همچنین انجام به موقع و توجه به فرآیند انجام کار را از جمله نکات مهم کارکردن در حوزه معاونت فرهنگی دانشجویی اعلام نمودند.

آقای صمدی نیز ضمن تشکر از برگزاری مراسم تودیع و معارفه، حمایت معاونت توسعه و مدیریت منابع انسانی و معاونت فرهنگی دانشجویی را از جمله عوامل موفقیت در خدمت رسانی به قشر دانشجویان اعلام نمود.

در ادامه دکتر ابراهیمی، مدیر امور دانشجویی معاونت فرهنگی دانشجویی، نیز ضمن ابراز آرزوی موفقیت برای آقایان حسین آبادی و صمدی، از خدمات و زحمات آقای حسین آبادی ابراز تشکر نمود و حفظ و استمرار آرامش در انجام کار، ضابطه مند شدن دانشجویان را از نتایج عملکرد امور مالی عنوان نمود.

در پایان بخش این مراسم، دکتر فلاحی، برای آقای حسین آبادی، جهت انجام کار در بیمارستان رازی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، آرزوی موفقیت نمود  و با اشاره به اینکه بسیاری از بیماران روانی از حمایت خانواده برخوردار نیستند و تنها هستند، اجر و خدمت رسانی به قشر بیماران روانی را بالاتر از خدمت در دانشگاه اعلام نمود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.