چهارشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۱

اختتامیه روز پایانی جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت آغاز شد

اختتامیه

اختتامیه روز پایانی بیست ودومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان دانشگاه های علوم پزشکی کشور صبح امروز در تالار حافظ شیراز با معرفی و اهدای جوایز برگزیدگان در رشته حفظ قرآن کریم آغاز شد.

به گزارش مفدا، درآیین اختتامیه روز پایانی این جشنواره، که با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجیدتوسط قاری ممتاز و بین المللی کشورمان سید مصطفی حسینی آغاز شد، تیزری از جشنواره بیست ودوم قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت پخش شد.

در این مراسم نفرات اول تا سوم بخش حفظ 5 جزء، 10 جزء، 20 جزء و حفظ کل قرآن کریم در سه گروه دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه های علوم پزشکی کشور معرفی و جوایز خود را دریافت می کنند.

پخش نماهنگ از کلیت بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان دانشگاههای علوم پزشکی و روند فعالیت های مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت از جمله برنامه های روز پایانی این رویداد بزرگ قرآنی است.

در این مراسم همچنین از نفرات برگزیده بخش ترتیل جشنواره در گروه های دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه های علوم پزشکی کشور با اهدای لوح تقدیر به عمل آمد.

جوایز رشته های قرائت و تواشیح این دوره از جشنواره قرآن و عترت نیز در بخش های پایانی مراسم اختتامیه به  برگزیدگان اعطاء خواهدشد.

در این مراسم دکتر محمد رضا فراهانی  رئیس بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه های علوم پزشکی کشور و معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت به ایراد سخن خواهد پرداخت.

پایان بخش برنامه اختتامیه بیست و دومین جشنواره قرآن وعترت دانشگاهیان وزارت بهداشت اجرای برنامه تواشیح توسط گروه تواشیح محمد رسول الله(ص) خواهد بود.

بیست ودومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت طی روزهای 25 تا 28 تیرماه به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.