دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶ - ۲۱:۴۴

بحرالعلوم در آیین اختتامیه روز دوم جشنواره قرآن و عترت:

گیلان، سال آینده میزبان بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت/ وزارت بهداشت برای نخستین بار میزبان جشنواره ملی قرآن در بخش اساتید خواهد بود

دکتر بحرالعلوم در مراسم اختتامیه

دکتر محمد مهدی بحرالعلوم دبیر بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت روز دوشنبه در آیین اختتامیه روز دوم این جشنواره از میزبانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در جشنواره سال آینده خبر داد و گفت: بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت سال ۹۷ در استان سرسبز گیلان برگزار خواهد شد.

بحرالعلوم اظهار داشت: امیدوارم مسئولان و دست‌اندرکاران دانشگاه علوم پزشکی گیلان بعد از  پایان جشنواره امسال و بعد از دریافت عنوان رسمی میزبانی این رویداد بزرگ قرآنی‏، سال آینده یک جشنواره شایسته و در خور شأن جامعه بهداشت و درمان کشور برگزار کنند.

وی افزود: انشاءلله بعد از برگزاری جشنواره بیست و دوم یکسری بازنگری در برگزاری جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت در بخش های مختلف صورت خواهیم داد که در این بازنگری از نظرات و پیشنهادات شما دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه های علوم پزشکی و دست اندرکاران قرآنی بهره مند خواهیم شد تا انشالله در دوره بعد که جشنواره بیست و سوم در استان گیلان برگزار خواهد شد ما شاهد برگزاری جشنواره ای با کیفیت تر از قبل باشیم و با مشارکت بیشتر شرکت کنندگان مواجه شویم.

رئیس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت با اشاره به برگزاری مرحله پایانی بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان دانشگاه های علوم پزشکی کشور در مدت ۴ روز در شهر شیراز ضمن تشکر از متولیان برگزاری این جشنواره بخصوص رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز و مسئولان معاونت فرهنگی و دانشجویی این دانشگاه خاطرنشان کرد: برگزاری این رویداد بزرگ قرآنی با حضور بیش از یکهزار نفر از دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه های علوم پزشکی کار آسانی نیست که خوشبختانه مسئولان دانشگاه علوم پزشکی شیراز به خوبی توانستند از عهده این کار برآیند. به هرحال خوشحالیم که جشنواره بیست و دوم قرآن و عترت در سطحی فراتر از دوره قبل اجرا شد.

بحرالعلوم ضمن ارایه آمار و گزارشی از عملکرد برنامه های جشنواره قرآن و عترت امسال گفت: در جشنواره بیست و دوم در سه گروه دانشجویان، کارکنان و اساتید دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور شاهد حضور حدود ۵۰ هزار نفر از عزیزان در بخش های مختلف مسابقات قرآنی بودیم.

رئیس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت افزود: متسابقین در سه گروه دانشجویان، کارکنان و اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه های علوم پزشکی در ۳۸ رشته مختلف در ۸ بخش رقابت های خود را برگزار کردند که برگزیدگان بخش های مختلف در طول این چند روز مشخص خواهد شد.

بحرالعلوم از میزبانی وزارت بهداشت در جشنواره ملی قرآن و عترت دانشگاه های کشور در آذرماه امسال خبر داد و گفت: به دلیل میزبانی این جشنواره ملی، ما سعی کردیم زودتر از معمول جشنواره بیست و دوم را در شیراز برگزار کنیم.

وی گفت: برای اولین بار در کشور جشنواره ملی اساتید همزمان با جشنواره سراسری دانشجویان برگزار می‌شود و نمایندگان وزارت بهداشت که سال گذشته خوش درخشیدند باید آماده باشند تا افتخارات بهتر و بیشتری را برای وزارت بهداشت و دانشگاه‌های علوم پزشکی کسب کنند.

بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت طی روزهای ۲۵ تا ۲۸ تیرماه به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.