دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۸

نتایج بخش هنری بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت اعلام شد

نتایج بخش هنری

نتایج بخش هنری بیست و دومین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت در رشته‌های فیلم کوتاه(داستانی)، فیلم کوتاه (مستند)، عکس، تذهیب، معرق و طراحی پوستر اعلام شد.

به گزارش مفدا، در اولین اختتامیه این جشنواره اسامی ۲۳  نفر از برگزیدگان بخش هنری اعلام و با اهدای لوح و جوایز نقدی از آنها تقدیر شد.


رشته فیلم کوتاه (داستانی) از گروه دانشجویان

رتبه اول: سهیل پارسازاده از دانشگاه علوم پزشکی گلستان

رتبه دوم: حسین قائمی از دانشگاه علوم پزشکی تبریز

رتبه سوم: حمیدرضا کریمی از دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

رشته فیلم کوتاه (مستند) از گروه دانشجویان

رتبه اول: سید مجید میرحسینی از دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

 

رشته عکس از گروه اساتید

رتبه اول: اکبر بادمهر از دانشگاه علوم پزشکی بوشهر

رشته عکس از گروه دانشجویان
رتبه اول: موژان میراپور از دانشگاه علوم پزشکی گلستان

رتبه دوم: محمود صالحی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

رتبه سوم: محسن نظری از دانشگاه علوم پزشکی لرستان

رشته عکس از گروه کارکنان

رتبه اول: فهیمه احوالپرس از دانشگاه علوم پزشکی لرستان

رتبه دوم: علی تنها از دانشگاه علوم پزشکی بجنورد

رتبه سوم: حسنا درویشی از دانشگاه علوم پزشکی ایلام

رشته تذهیب از گروه دانشجویان

رتبه دوم: معصومه گیاهی از دانشگاه علوم پزشکی مشهد

رتبه سوم مشترک: سمیه علایی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و امیررضا علی‌شریفی از دانشگاه علوم پزشکی تهران

 

رشته نقاشی از گروه دانشجویان

رتبه اول: مانیکا نگهداری پور از دانشگاه علوم شیراز      هنری       نقاشی       دانشجویان

رتبه سوم مشترک: پیام محرری از دانشگاه علوم پزشکی گلستان و  فاطمه حسن نژاد از دانشگاه علوم پزشکی آبادان

رشته طراحی پوستر از گروه دانشجویان

رتبه اول: ذوالفقار سباتی نژاد از دانشگاه علوم پزشکی آبادان

رتبه دوم: رضا آقا بیگی از دانشگاه علوم پزشکی تبریز

رتبه سوم: محسن پروا  از دانشگاه علوم پزشکی شیراز 

رشته طراحی پوستر از گروه کارکنان

رتبه اول: مجتبی غضنفری جهرمی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز

رتبه دوم: بهروز تبریزی از دانشگاه علوم پزشکی تبریز 

رتبه سوم: سید جواد موسوی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز  

رشته معرق و منبت از گروه دانشجویان
رتبه اول: لطیف محمدی از دانشگاه علوم پزشکی ایلام
رتبه دوم: مهدی احمدی داغستانی از دانشگاه علوم پزشکی اراک
رتبه سوم: مهدی گودرزی از دانشگاه علوم پزشکی لرستان 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.