شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۲۲:۲۳

اولین جلسه شورای اسکان دانشجویان متاهلی در سال 95 برگزار شد

خوابگاههای دانشجویی

جلسه شورای سیاست گذاری خوابگاه متاهلین دانشگاه علوم پزشکی تهران با حضور دکتر غفارزاده مدیر امور خوابگاهها، دکتر صادقی مشاور معاون دانشجویی، معاون اسکان و کارشناسان مدیریت در روز شنبه 28 فروردین ماه 95 از ساعت 8:30 تا 10 صبح برگزار شد.

به گزارش مفدای تهران: جلسه شورای سیاست گذاری خوابگاه متاهلین دانشگاه علوم پزشکی تهران با حضور دکتر غفارزاده مدیر امور خوابگاهها، دکتر صادقی مشاور معاون دانشجویی، معاون اسکان و کارشناسان مدیریت در روز شنبه 28 فروردین ماه 95 از ساعت 8:30 تا 10 صبح برگزار شد.
بر اساس این گزارش، با توجه به تخلیه و تسویه ی تعدادی از دانشجویان ساکن قبلی، در این جلسه اقدام به بررسی وضعیت و امتیازات متقاضیان دیگر در خوابگاه متاهلی پرداخته و طبق مصوبه در این جلسه تعداد 12 نفر به عنوان نفرات اصلی و 10 نفر به عنوان نفرات رزرو انتخاب شدند.
توضیح اینکه، نفرات اصلی فرصت دارند تا 12 اردیبهشت ماه مدارک لازم را به واحد اسکان متاهلین مدیریت امور خوابگاه ها تحویل و از خوابگاه در نظر گرفته شده استفاده کنند و در صورت عدم مراجعه و تحویل مدارک تا زمان مقرر، به منزله انصراف تلقی و نفرات رزرو جایگزین آنها خواهند شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.