دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۱

تجلیل از رییس دانشگاه علوم پزشکی قزوین در جشنواره کشوری عمران سلامت

تجلیل از دکتر مهرام

در نخستین جشنواره عمران سلامت که با حضور رییس جمهور و و زیر بهداشت برگزار شد، از "دکتر منوچهر مهرام" رییس دانشگاه علوم پزشکی قزوین به خاطر اجرای پروژه‌های عمرانی طرح تحول نظام سلامت تجلیل شد.

به گزارش مفدا قزوین، نخستین جشنواره عمران سلامت با حضور دکتر حسن روحانی در سالن همایش‌های بین المللی جمهوری اسلامی مشهور به سالن اجلاس سران برگزار شد.

در این برنامه از دانشگاه‌های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی برتر در حوزه‌های توسعه فضای بهداشتی و درمانی، افزایش تخت‌های بیمارستانی و اجرای موفق طرح تحول نظام سلامت با اهدای تندیس جشنواره و لوح سپاس تقدیر شد.

در این جشنواره، وزیر بهداشت با اهدای لوح سپاس از "دکتر منوچهر مهرام" رییس دانشگاه علوم پزشکی قزوین به خاطر اجرای پروژه‌های عمرانی طرح تحول نظام سلامت تجلیل کرد.

همچنین در حاشیه این جشنواره نمایشگاهی از اقدامات عمرانی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور برپا شد و دانشگاه علوم پزشکی قزوین نیز دستاوردهای خود در حوزه های مختلف عمرانی و افزایش تخت‌های بیمارستانی را در قالب تصاویر، ماکت و فیلم به نمایش گذاشت.

در نخستین جشنواره عمران سلامت، رییس دانشگاه علوم پزشکی قزوین به اتفاق معاونان درمان، توسعه مدیریت و منابع، بهداشتی و مدیران حراست، مالی، روابط عمومی، دفتر فنی و طرح های عمرانی، گسترش شبکه معاونت بهداشتی و همچنین مدیر شبکه بهداشت – درمان شهرستان تاکستان و کارشناسان روابط عمومی و دفتر فنی و طرح های عمرانی شرکت داشتند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.