دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۵

آغاز اجرای طرح نسیم بهشتی در دانشگاه علوم پزشکی ایلام

خانم رحمانی

به همت معاونت فرهنگی و دانشجویی و همکاری نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی ایلام طرح نسیم بهشتی در این دانشگاه آغاز شد.

 به گزارش مفدا ایلام، دبیر اجرایی طرح نسیم بهشتی در دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: این طرح در دو مرحله اجرا می‌شود که مرحله اول آن از تیرماه آغاز شده است و تا پایان آبان ماه ادامه دارد.

رحمانی اضافه کرد: در این طرح دانشجویان علاقمند به حفظ تدریجی قرآن کریم شرکت می‌کنند که پس از فراخوان انجام شده تاکنون حدود ۲۰ دانشجو در رشته‌های مختلف تحصیلی نام نویسی کردند.

وی ادامه داد: این ۲۰ دانشجو در حفظ یک جزء شرکت کردند که در آبان ماه آزمون شفاهی آن برگزار می‌شود. کارشناس فرهنگی و دبیر اجرایی این طرح اضافه کرد: این طرح به صورت غیر حضوری انجام می‌شود و مربیان قرآنی آن به همت نهاد رهبری تعیین شده‌اند.

رحمانی در ادامه گفت: طرح نسیم بهشتی به روش حفظ تلفنی انجام می‌گیرد و در این روش دانشجویان به یک نفر مربی قرآنی سپرده می‌شوند تا روال حفظ قرآن کریم را با رصد تلفنی پیش ببرند.

دبیر اجرایی این طرح خاطر نشان کرد: مزایای این طرح شامل صدور گواهی معتبر حفظ قرآن کریم بعد از قبولی در آزمون، اختصاص دو نمره درس معارف به دانشجویان حافظ، پرداخت کمک هزینه تحصیلی به دانشجویان و تخفیف در هزینه‌های خوابگاه و تغذیه می‌باشد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.