شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۷

جشنواره "دانش آموختگان دکترای پژوهشی دانشگاههای علوم پزشکی کشور" به میزبانی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی برگزار می شود

دانشگاه علوم بهزیستی

   دومین جشنواره " دانش آموختگان دکترای پژوهشی دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور " صبح روز شنبه ( ۲۴ تیرماه جاری ) به همت وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی و به میزبانی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در سالن شهید احمدی روشن  این دانشگاه برگزار می شود.

به گزارش مفدا علوم بهزیستی و توانبخشی به نقل از وبدای دانشگاه، " جواد تاره " دبیر کمیته اجرایی این جشنواره، درباره چگونگی برگزاری جشنواره گفت :  دومین جشنواره دانش آموختگان دکترای پژوهشی دانشگاههای علوم پزشکی کشور با حضور مقام های وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی و با شرکت  ۱۰۴ تن از دانش آموختگان برگزیده PhD رشته های مختلف علوم پزشکی و توانبخشی دانشگاههای تحت پوشش وزارت بهداشت ، از جمله سه تن دانش آموخته برتر دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی برگزار خواهد شد.

    وی با اشاره به حضور اعضای خانواده این دانش آموختگان در جشنواره ، افزود: پیش بینی شده که مجموعا ۳۵۰ تن در این جشنواره شرکت کنند که برخی از روسای دانشگاههای علوم پزشکی سطح کشور و جمعی از معاونان پژوهشی دانشگاههای علوم پزشکی کشور نیز جزو شرکت کنندگان خواهند بود.

    دبیر کمیته اجرایی جشنواره اظهارداشت : سخنرانی رئیس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی و مسئولان وزارت بهداشت  ، و اهدای جوایز به تمامی دانش آموختگان برگزیده شرکت کننده ، از جمله برنامه های این جشنواره خواهد بود، ضمن آنکه جوایز ویژه ای برای دو تن از برترین دانش آموختگان کشورمان در نظر گرفته شده که توسط مقامات وزارت بهداشت به آنان اهداء می شود.

   تاره همچنین افزود: مجموعه ای مکتوب از  مشخصات دانش آموختگان برگزیده با معرفی فعالیت های علمی و امتیازات کسب شده توسط آنان ، تهیه شده که به شرکت کنندگان جشنواره هدیه می شود.

   وی در پایان ، خاطرنشان کرد: معاونت توسعه مدیریت و منابع و مدیریت روابط عمومی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی با حمایت ریاست این دانشگاه ، امور اجرایی دومین جشنواره " دانش آموختگان دکترای پژوهشی دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور " را به عهده داشته اند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.