چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۴

جلسه تودیع و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه برگزار شد.

انتخاب مسئول بسیج


جلسه تودیع و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه روز سه شنبه ۲۰ تیرماه ۱۳۹۶ با حضور دکتر حاجی میراسماعیل رییس دانشگاه ، دکتر عبادی آذر معاون دانشجویی و فرهنگی ، حجت الاسلام والمسلمین دکتر عیسوی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه و اعضای شورای بسیج دانشجویی در سالن شورای ستاد مرکزی دانشگاه برگزار گردید.
در این جلسه دکتر حاجی میراسماعیل رییس دانشگاه ضمن ابراز خرسندی از حضوراعضای بسیج دانشجویی دانشگاه، از زحمات سیدحسن تقوی مسئول پیشین بسیج دانشجویی تقدیر و برای مهدی کیانی مهر مسئول جدید بسیج دانشجویی دانشگاه آرزوی توفیق نمود و اظهار داشت: امیدوارم بتوانیم همکاری خوب با این واحد را داشته و از نقطه نظرات مناسب آنها استفاده نماییم.
حجت الاسلام والمسلمین دکتر عیسوی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه ضمن اشاره به فرموده حضرت امام خمینی ( ره)  که بسیج لشگر مخلص خداست ، از بسیج به عنوان کارخانه نیروی انسانی نام برد که باید مرتب مورد رصد قرار گیرد .
سپس دکتر عبادی آذر معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه از تلاش و پیگیری بسیج دانشجویی تشکر نمود و گفت: مسؤلیت بسیج تنها با یک نفر نیست و هرکدام از اعضای بسیج خود مسئول هستند، چرا که هدف اصلی حفظ پرچم نظام می باشد .
از نکات قابل توجه حضور آقای قاسمی نماینده بسیج ناحیه تهران در مراسم بود .ایشان ضمن اشاره به فلسفه تشکیل بسیج دانشجویی ، از بسیج به عنوان یک چتر فراگیر یاد نمود و چهار عرصه مهم علم ، سیاست ، خدمت رسانی به محرومین و دین داری را برای فعالیت آن برشمرد.
سید حسن تقوی مسئول سابق بسیج دانشجویی ، فضای دانشجویی را بکر و نایاب توصیف نمود و گفت: پیشبرد اهداف به  پشتوانه و همت تمام اعضای بسیج دانشجویی انجام پذیر است . تقوی از همکاری و لطف ریاست دانشگاه و معاونت دانشجویی و فرهنگی، نماینده دفتر مقام معظم رهبری در دانشگاه قدردانی نمود.
مهدی کیانی مهر مسئول جدید بسیج دانشجویی دانشگاه ضمن تشکر از تلاش دلسوزانه مسؤل سابق بسیج دانشجویی اظهار داشت: با عنایت خداوند و پشتیبانی مسئولین دانشگاه ، تمام تلاش خود را برای برافراشته داشتن پرچم اسلام و پیشرفت در اهداف پیش بینی شده می نمایم.
جلسه با تقدیر و اهدا جوایز و یاد بود به مسئول پیشین بسیج دانشجویی و قرائت سوره والعصر پایان یافت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.