یکشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۸

با حضور رییس در دانشگاه علوم پزشکی همدان برگزار شد

ششمین روز کلاس‌های ضیافت اندیشه استادان

ششمین روز ضیافت اندیشه

دکتر سید حبیب الله موسوی بهار :طرح ضیافت اندیشه برنامه مناسبی است که دستاوردهای علمی و معنوی برای شرکت‌کنندگان دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مفدا در همدان، ششمین روز کلاس‌های ضیافت اندیشه استادان با حضور دکتر سید حبیب‌اله موسوی‌بهار رییس دانشگاه و حجت الاسلام والمسلمین خوش باور مسئول نهاد مقام معظم رهبری دانشگاه تشکیل شد.

رییس دانشگاه با تشکر از دست اندرکاران برگزاری برنامه ضیافت اندیشه اساتید و کارکنان؛ سابقه برگزاری برنامه ضیافت اندیشه در دانشگاه علوم پزشکی همدان را شش سال دانست.

دکتر سید حبیب اله موسوی‌بهار  با اشاره به استقبال اعضای هیات علمی از این طرح گفت: طبق تحقیقات و بررسی‌های انجام شده امتیاز  بازآموزی برنامه‌های ضیافت اندیشه تنها دلیل حضور اساتید و کارکنان در این برنامه نیست و افراد علاقمند حضور در برنامه‌ها و بهره‌گیری از مطالب مطرح شده در جلسات هستند.

وی افزود: طرح ضیافت اندیشه برنامه مناسبی است که دستاوردهای علمی و معنوی برای شرکت‌کنندگان دارد.

رییس دانشگاه نحوه برگزاری کلاس‌ها و اثر گذاری آن بر اساتید و کارکنان را مثبت دانست و  گفت: برنامه ضیافت اندیشه امسال شکل متفاوتی نسبت به سال گذشته دارد و مسائل مختلف روز مثل اقتصاد مقاومتی در این جلسات بررسی می‌شود.

وی با اشاره به اینکه دانشگاه همواره جزو مراکز موفق در اجرای برنامه ضیافت اندیشه بوده است پیشنهاد کرد که جنبه‌های مختلف اخلاق پزشکی و اخلاق حرفه‌ای در جلسات ضیافت اندیشه مورد توجه باشد و تولید محتوای مناسبی در این زمینه‌ها انجام شود.

دکتر موسوی‌بهار  با تاکید بر لزوم بهره‌گیری از اساتید خبره و متخصص در کلاسهای آموزشی ضیافت اندیشه گفت: توجه به این موضوع با توجه به متخصص  و خبره بودن شرکت‌کنندگان دوره‌ها بسیار مهم است.

مسئول نهاد مقام معظم رهبری دانشگاه نیز اظهار کرد: طبق ارزیابی‌های مقایسه‌ای در مورد چگونگی برگزاری ضیافت اندیشه در سالهای مختلف، شرکت کنندگان رضایت نسبتا بالایی از نحوه برگزاری طرح ضیافت اندیشه داشتند و آنان برگزاری اینگونه برنامه‌ها را در طول سال و سالهای آینده خواستار هستند.

حجت الاسلام والمسلمین خوش باور خاطرنشان کرد که برنامه ضیافت اندیشه امسال با نام شش شهید شامل شهید دکتر بهشتی شهید ترور، شهید همدانی شهید مدافع حرم، شهید تهرانی شهید صنایع دفاعی و موشکی، شهید احمدی‌روشن شهید هسته‌ای، شهید رکن‌آبادی شهید منا، شهید خلیلی شهید امر به معروف و نهی از منکر مزین شده است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.