دوشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۸

روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی همدان برگزار میکند

مسابقه کتابخوانی خانواده قرآنی

مسابقه خانواده قرآنی

مهدی رضایی مدیر روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی همدان:برگزاری مسابقه کتابخوانی با موضوع خانواده قرآنی ویژه کارکنان و دانشجویان این دانشگاه در حال برگزار یست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مفدا در همدان ، مهدی رضایی مدیر روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: مسابقه کتابخوانی با موضوع خانواده قرآنی با همکاری و مساعدت اداره فرهنگی آستان قدس رضوی همزمان در این دانشگاه در حال برگزار یست.

مدیر روابط عمومی معاونت  افزود:  هدف از برگزاری این مسابقات ترویج فرهنگ قرآنی و تاثیر آن در ابعاد کاری و خانوادگی کارکنان میباشد.

رضایی ادامه داد : واحد های مختلف دانشگاه میتوانند پس از اطمینان ازموجود بودن کتاب، اقدام به ثبت نام کارکنان نموده ، وجهت دریافت کتاب  با در دست داشتن لیست اسامی متقاضیان به واحد روابط عمومی معاونت  فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی همدان واقع در چهارراه پژوهش مراجعه نماید .

وی گفت: آخرین مهلت ارسال پاسخنامه جهت این معاونت و حرم مطهر رضوی 29 تیر میباشد.

لازم به ذکر استاز بین جوابهای صحیح اداره امور فرهنگی  حرم مطهر رضوی  به قید قرعه هر روز و طی ارسال پیامک  برنده گان رااعلام وجوایزی اختصاص خواهد یافت . همچنین این معاونت نیز از بین جوابهای صحیح به قید قرعه به 10% از شرکت کنندکان جوایزی اهداء خواهد کرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.